Missä paras paikka käydä uimassa lasten kanssa?
uimapaikat Inarissa?
14
1979
Vastaukset
- Anonyymi
Ivalo biitsi
- Anonyymi
Eli Ivalon uimaranta. Terveyskeskuksen lähellä. Osoite Rantapolku Inari.
- Anonyymi
Varokaa sinilevää, se on paha jos sitä sattuu olemaan.
- Anonyymi
Sinilevä valuu Ivalojokea alaspäin, Inarille ja siitä sitten pikkuhiljaa Inariin heidän kiusakseen.
- Anonyymi
porot paskoneet rannat pilalle.
- Anonyymi
Joku vetinen paikkahan se pitäs olla.
- Anonyymi
Juutualla Jäniskoski on vetinen ja vaarallinen varsinkin kun lapset on mukana , ja sitä paitsi kylmä vesi , Kanotilla kyllä sen vois hurauttaa alas .
- Anonyymi
Nyt on kysymys kyllä uimisesta, ei koskissa kukaan ui.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt on kysymys kyllä uimisesta, ei koskissa kukaan ui.
Koskikara uiskentelee koskissa ,ja harrit ja taimenet
- Anonyymi
Uimahalli on ihan paras paikka uimiselle.
- Anonyymi
Osaatko edes uida tai naida.
- Anonyymi
Ei missään. Ihmis ja poronpaskaa joka lutakko täynnä.
- Anonyymi
Uimahalli.Siellä se Sappinenkin sukeltelee.
- Anonyymi
Poronkantturat on kussu ja paskonu joka lätäkön. Ei kannata uia missään. Ja paimen on käyny uimahallissa, satiaisia ja lutikoita tuomassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1367177Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1254971L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664332TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153483Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242291Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3011773Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä231515- 671485
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581448Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581394