Asteikolla 0-10 kun se rakkaus jätti ja petti?
Tähän kysymykseen kaikki kulminoituu.
Kuinka turhautunut katkeroitunut olet juuri nyt?
14
72
Vastaukset
- Anonyymi
Kysymys otsikossa
- Anonyymi
Ei jättänyt eikä pettänyt kun mitään ei ollut.Kaipaan vain kaukaa salaa
- Anonyymi
Mitään ei ollut on hyvä vastaus onko kysyttävää?
- Anonyymi
Mulle ei ole käynyt noin eli 0.
- Anonyymi
Kyl se 10 on kun meidänhän piti mennä yhteen. Häähame kangaskin roikkuu jo verhona valmiina siitä kietasee häämekoksi . Minä vähän ragesin yhdestä jutusta. Sen kiinnostus lopahti siihen. No siks ragesin kun se sai pimppaa eikä siitä enää kuulunutkaan joka päivä.
- Anonyymi
Entäs jos kävi toisinpäin 🤔? Minä petin ja jätin.
- Anonyymi
Kaikkea hyvää
- Anonyymi
Tiedätkös sinä mitä sivistyssana, kulminoitua, tarkoittaa? :D
- Anonyymi
Ei kiinnosta
- Anonyymi
10.... kyllä se sattuu kovasti.
Mies otti yhteyttä vuosien jälkeen, meillä ei ollut silloin mitään koska olimme varattuja. Kertoi että oli silloin rakastunut; toisin sanoin. Ja ajatellut aina.
Nyt olemme kumpikin eronneet ja ikää on.
Hän kertoi ottaneensa nyt yhteyttä, koska halusi jatkaa sitä, mikä silloin tuntui niin vahvasti.
Hän soitti videopuheluita 2kk, sen jälkeen toista kuukautta kerran viikossa. Hän ei puhu tunteista, mutta kaikesta muusta. Meillä on mukavaa yhdessä. Kaksi kertaa tavattu.
Nyt hän kertoi, että on ongelmia. Niistä kyllä selviää, mutta minä en tiedä yhtään mitään minkälaisista ongelmista on kyse.
Olen hukassa, ei tästä mitään tule. Välimatkaakin on.
Onko tämä narsismia, leikkimistä, monien naisten kanssa pelaamista, en voi tietää.
Mutta 10 se on, olen masentunut tästä tilanteesta.- Anonyymi
Syytä ollakin 0
- Anonyymi
Kuulostaa pahalta. Siis ensin mies ottaa yhteyttä, noin liehittelee, herätti rakkaudenkin uudelleen ja sä et pääse selvyyteen mitä ongelmia on hällä. Moukkamaista jättää sut noin epätietoisuuteen. Vaadi häntä kertomaan mitä ongelmia ne on ja miten ne meinaa selvitä.
Mitään ei edes ollut.
- Anonyymi
Ei kai kymppejä kovin usein jaksa??????
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 233690
Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva5402702Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial532260Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras2122241Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131709Mies profiloin sinut
Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.2191519Kiantama kartelli
Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip521491- 971389
Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom621221Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951184