Hei kaikki te siellä!
Muutin kuopioon alkukesästä ja etsin uusia kavereita!
Minulla on huonoja vitsejä ja synkkää huumoria, tykkään pohtia asioita, käydä metsälenkeillä, hoitaa viherkasveja, tehdä käsitöitä, maalata, kierrellä kirppareilla jne.
Olen kiinnostunut kaikesta. Tykkään kuunnella ihmisten kertomuksia ja jutella kaikesta maan ja taivaan väliltä. Minut on helppoa saada mukaan melkeinpä mihin vaan.
Minulla on avopuoliso joten etsin vain ystäviä.
Ikää minulla 33 vuotta, mutta sinun iällä ei oo väliä. :)
Uusia ystäviä?
Anonyymi
0
92
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091683Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss270878- 67847
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö103635- 32581
- 88557
- 32530
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61519- 42512
- 37510