Huutokauppasivut

Yks iso autokauppa myy huutokaupalla focusta 2 päivän päästä. Pikkuvikoja kohtuu lista mutta moottorin kilkatusta ei mainittu. Joku saa halvalla paskaa.
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tänään keskiviikkona menee, saa nähdä kuka ostaa näkemättä. Hinta kaksinkertaistuu kun moottori korjataan.

Äänestä

sunko auto se on

Äänestä

Rintajoupin jäämäpeli , moottorin kilkatus oli jäänyt vikalistasta. Kävin kattoon kun oli nätti sisältä. Kone käyntiin ja samalla hylkyyn. Kumma kun eivät kerro asiaa.

Äänestä

Hyvä auto halvalla. Normi moottorin ääni oli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yks iso autokauppa myy huutokaupalla focusta 2 päivän päästä. Pikkuvikoja kohtuu lista mutta moottorin kilkatusta ei mainittu. Joku saa halvalla paskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu