Sähköpotkulauta vs pyörä

Sähköpotkulaudan voi taluttaa kauppaan kassi taggolle
Ei varasteta kwvyt vähän liikuvia osia
Voittaa polkupyörän kätevyydessä
Taitaa moni vaihtaa pyöräilyn kävelyn lautaan
No paitsi ne jorka haluaa liikuntaa hikeä
4247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Palataanko asiaan tammikuussa? Fillari vastaan sähköpotkulauta, kumpia on enemmän liikenteessä?

Äänestä
  • Tammikuussa+kulkee+bussit,+ratikat+ja+metro+sekä+autot+ja+taksiautot.+Fillarilla+ajavat+vain+pakkaskestoiset,+eli+alle+10+%+kaikista+pyörailijöistä.+Määrä+romahtaa+syyskuusta+joulukuuhun+mennessä.

    Äänestä

Löytyykö halpoja kevyitä alle 60 kg:ille tarkoitettuja malleja, jos edestakaiseksi matkaksi riittää paljon alle 10 km? Kevyellä sähköpotkulaudalla voinee tarvittaessa edetä myös potkimalla? Ainakin tasamaalla ja alamäessä.

Äänestä
  • Lastenmalleja löytyy vaikka kuinka paljon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sähköpotkulaudan voi taluttaa kauppaan kassi taggolle
Ei varasteta kwvyt vähän liikuvia osia
Voittaa polkupyörän kätevyydessä
Taitaa moni vaihtaa pyöräilyn kävelyn lautaan
No paitsi ne jorka haluaa liikuntaa hikeä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu