Värikäs joukkue. Paskaan riittää rahaa. Lyön virtuaalisesti vetoa että vuoden sisään tulee ensimmäiset raiskausuutiset. Odottakaa vaan.
Kemin potkupallo
8
787
Vastaukset
- Anonyymi
Tai neitoset lähtee seikkailumielellä mukaan ja kun alkaa kaduttamaan niin syyte raiskauksesta käräjille.
- Anonyymi
Kauden tärkeimmässä pelissä sitten tappio.. Tornio sarjajohtoon ja avaimet nousukarsintaan pääsystä heillä omis käsis.. Kuinkas tässä nyt näin kävi...???
- Anonyymi
Mutta niinhän se on värikäs Kemikin maahanmuuttaja keskus. Se poika mistään nahkapallon potkimisesta muuta väriä
- Anonyymi
Tuskin tarvii väkisin ottaa. Nää futarit on sen näkösiä ja kuntosia jätkiä että aivan varmasti kiinnostaa naisia. Siinä jää Kemin ylipainoset alkoholisoituneet pikkukylän persujuntit toiseks xD
- Anonyymi
Onko sinut kasvatettu tynnyrissä, vai olet ihan itse kasvanut tynnyrissä?
- Anonyymi
Jos joukkue on värikäs niin Kemin kenttätilanne tulevana talvena tulee olemaan puhtaan lumivalkoinen. Kuten kaikissa muissakin lajeissa vuoden päästä.
- Anonyymi
Monta jännämiestä
- Anonyymi
Näyttääpi hyvinkin pitkälti siltä ettei nämä oman kylän poijjaat ossaa pelata tekonurmella mutta Saukin samettisella nurmella näyttääpi peli kulkevan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä992055Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2881866Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3251688Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2041555- 311177
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht901134Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941103- 511047
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤651042- 581028