Mie ostin pariviikkoa sitten ktm exc:n ja mietin että voisiko vaihteistoöljyksi laittaa 2tahti moottoriöljyä vai täytyykö sen olla 4tahti öljyä laatikkoon?
vaihteistoöljy
Anonyymi
3
234
Vastaukset
- Anonyymi
voit laittaa sinne vaikka ruokaöljyä jos haluat,mutta mikset laita sitä öljyä jota valmista suosittelee.
Tottakai laitat sitä mitä kuuluu.
Ethän itsekään korvaa maitoa Eri-Keeperillä kun lounastat.- Anonyymi
Kyllä puupäät käyttää Eri-Keepperiä korvatulppina et älä mollaa hyvää ainetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293