Tämä saatanan Marin pihalle just ja heti. Saarikko pääministerin sijaiseksi välittömästi!! Täällä nyt annetaan yhtäkkiä kuvitelmaa, että jopa pääministerikin saa tehdä, ihan mitä vai haluaa..!! Ei se ole instituutiona muutuunut mihinkään. Pääministerin täytyy edelleen noudattaa ohjeistuksia ja lakeja sekä noudattaan sitä protokollaa.. oli siellä mies tai akka.
Ei siellä voi tehhä edelleenkään, mitä ihan lystää... Ei se muuttunut mihinkään, vaikka eletään jo 2022. Se pitäs näiden jauhoveikkojen ja tissikuvaajien tajuta.. Ovatko nämät kuvaajat jo täysin somen vallassa.... yököttää..tommoset lesbot...eivätkö he muuten saa itteänsä näkyviin.. lihavat lesbot...
Tuo saatanan Marin.. häivy ittuun . Saarikko tillalle!
Anonyymi
3
100
Vastaukset
- Anonyymi
Sipilä takas ja vähän äkkiä.
- Anonyymi
Hyödyllisiä hölmöjä nämä somevaikuttajat, joiden seurassa rouva PM hengailee. Itsesabotaasi ainakin taattua, saapa nähdä sitä kiukun määrää kun eduskunnan syyskausi alkaa.
- Anonyymi
Huumemyönteinen kampanja menossa. Totutetaan kansaa ajatukseen, että pääministerikin voi vetää kokkelia.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746334MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415398Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.614264NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734132Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja673891Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.741218- 3271082
- 591042
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32870Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62821