jo niin paljon, että on vähintäänkin huolestuttavaa, että alkoholihakuiset bilekuvat pääministeristä nousevat tässä valtiossa suurimmiksi uutisiksi. Tämä kansa osaa ryypätä ilman valtion päämiesten viikottaisia esimerkkejä. Alkoholista aihetuneet terveydenhuollon kulut menevät vähintäänkin miljoonissa.
Suomessa juopotellaan
5
54
Vastaukset
- Anonyymi
Suomalaiset naiset alkaa lepsoilemaan ja kiusaamaan valkoisia heteromiehiä näyttelemällä tissejään.
Ja sitten ne vielä nauravat päälle!
:P- Anonyymi
Melkein näkyi nänni. Melkein.
- Anonyymi
Vain viinaa juomalla tutustuu ihmisiin ja löydetään kumppani. Suomessa juodaan paljon viinaa koska selvinpäin naiset ei halua miehiin tutustua. Voitte pyytää naisia treffeille selvinpäin mutta vai harvoin nainen suostuu. Sen sihjaan baareihin kun menee juomaan viinaa niin löytyy samanhenkistä porukkaa ja ihmiset löytää toisensa. Niin se pääministerikin löysi miehen baarista.
T: viinamies - Anonyymi
Mitä ovat "alkoholihakuisia kuvia" ?
- Anonyymi
Kaikissa, joissa on tuoppi, pullo tai drinksu kädessä. Silmät lurpallaan, tukka sekaisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283406- 973186
- 763024
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim702958"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532881Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862668- 352480
- 572341
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432205- 321953