Heräsimpä tänäkin aamuna huomaten heti aamusuihkussa käydessäni sekä tarkastellessani täydellistä kehoani jotta tässäpä tosi namupala naisille. Pakarakarvat pestyinä peilistä kautta katsellen näkyy mitä täydellisin adonis.
Millainen karvainen six-back bodari näkyykään peilikuvasta heijastuen takaisin silmiini. Kyllä tällaisen vartalon voi hyvillä mielin pukea ensin alusvaatteisiin ja sen jälkeen päällivaatteisiin. Hiukset kuin Clint Eastwoodilla ja sitten menoksi. Kyllä naisilla on sitten helppoa kun tällainen mies on ihan aina valmiina, mutta vain kiltille ja kunnolliselle joka tykkää seksistä.
Oi mikä ihana mies
19
71
Vastaukset
- Anonyymi
Jaa, että sellaisestakin pitäis tykätä, mutta eikö tuo viimeinen lause mene vähän ristiin muun käsityksesi suhteen mitä tulee naissukupuoleen? On ne kiltit ja kunnolliset ja sitten ne muut tinderinaiset, jotka pistää juuri sinut pitoon jostain syystä?
- Anonyymi
Kyllä kiltit ja kunnollisetkin naiset voivat pitää jännämiehistä. Ainakin Sheila Kitzingerin mukaan tämä on mahdollista.
- Anonyymi
Oliks tää miäs? Vai nainen joka yrittää jotain? Ei mläs sano oi lauseen alussa😆
- Anonyymi
Kertakaikkiaan huimaa...
- Anonyymi
Tää vois olla vaikka Välis, joka viimeinkin on opetellut kirjoittamaan ja nyt myy itseään pahaa aavistamattomalle palstanaiselle!
Itseasiassa olipa kuka tahansa; ei uppoa keskustelusivulla tehty houkuttelu, perhanastako sitä tietää ... mitä on myynnissä! Saattaa olla vaikka kirvesmurhaaja.
trollikka
Kohta on illallisen vuoro; suolaista uunipannaria ylimääräisellä juustonkannikalla maustettuna. Old Amsterdam juustoraastetta 120g, hävitetty pannariin, parsan ja kirsikkatomaattien kanssa. Maistuiskohan sullekin? - Anonyymi
HERÄSIMPÄ🤣🤣🙈
Niin joo.. kiltti ja kunnollinen nainen odottaa kotona haarat levällään kunha jännämies suostuupi tulloon kotio rimpsaltaan.
Juu .. ei.- Anonyymi
Kyllä odottaa, kun tietää jännämiehen saapuvan ruusupuskan kanssa.
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä odottaa, kun tietää jännämiehen saapuvan ruusupuskan kanssa.
Jännämies saa ruusut piikkeineen päivineen syvälle sinne minne aurinko ei paista...
- Anonyymi
Pikku-pirpana kirjoitti:
Jännämies saa ruusut piikkeineen päivineen syvälle sinne minne aurinko ei paista...
No ei pakolla, ei pakolla. Jätetään lesbot keskenään viinajuomaan ja jännämies lähtee kiltin ja kunnollisen naisen luo soittamaan pianoa duettona.
Anonyymi kirjoitti:
No ei pakolla, ei pakolla. Jätetään lesbot keskenään viinajuomaan ja jännämies lähtee kiltin ja kunnollisen naisen luo soittamaan pianoa duettona.
Joopa joo.
- Anonyymi
Karvaperse : D
- Anonyymi
Nainen vieläpä :””D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nainen vieläpä :””D
Uuuh mikä sen seksikkäämpää on kuin nainen luonnollisilla karvoilla. Pedofiilit eivät tykkää naisista vaan lapsista siksi kun lapsilla ei ole karvoja.
- Anonyymi
Ei ole perskarvat suurinta huutoa tällä hetkellä. :D
- Anonyymi
Asiallisen oloinen lanteiltaan kankea oloinen mies :)
Eipä oikein innosta nämä itseään täynnä olevat.
- Anonyymi
Kehopositiivisuutta... kehopositiivisuutta. Palstan siiderivalaat luulevat kehopositiivisuuden tarkoittavan läskien kasvattamista.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on626755- 666558
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1435390Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504403En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204059Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53600- 373078
- 282993
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris692720Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta352213