Palstalaisena elämä

Onkin helppoa. Ei tarvii notkua baareissa naisia kuuntelemassa.
763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Elämä yksin on helppoa.

Äänestä

Eikä tarvitse olla missään.

Äänestä

Gilletteä silmiini nbiin hyvin kirvceleepi vafmast heh, vahingossa :D

Äänestä

No mikä tuo vaihtoehto olisi? Mistä ne naiset baareissa puhuvat? Lähinnä kai itsestään?

Äänestä
  • Viimeksi baarissa ollessani minä puhuin koulutusjärjestelmän epäkohdista ja yritysvastuullisuuden jalkauttamisesta liiketoimintaan. Itsestänikin kyllä puhuin, kun kerran kysyttiin.

    Äänestä

Juu en jaksaisi naista kuunnella.

Äänestä

Palstalla oppii kaiken mitä elämässä tarvii jotta pärjää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onkin helppoa. Ei tarvii notkua baareissa naisia kuuntelemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu