Sähköä voi säästää ,aikatauluta sähkötarpeesi ja kuluta sen mukaan.
Vähennä sähköä
Anonyymi
131645
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mistäkhän sähköyhtiöstä uimahalliin tulee sähköt ,,onko t..mäellä tietoa ?
Eikö hän ole jo maakuntabeuvos. Lordi vähintään.
Köyhät taas valittaa mä lataan Teslaa sähköllä. Jeh.
Turhaan poistit kirjoitukseni,et ehtinyt.Kiitos vaan haukkuma nimityksistä,tuliko hyvä mieli.Sitä saat,mitä tilaat.
Hetassa alkoi sähkön säästö kampanjat, ensin kolmena aamuna.
Keitän päivittäin mukillisen kahvia sähköenergiaa käyttäen. Miten rytmitän sähkönkäyttöni niin että se vähenee kahvimäärän vähentymättä?
Nokipannu kahvit, nuotiopaikka pihalla.
Kyllä teitä nyt joku narraa ja pahanpäiväisesti, jos kaikki ei ole kohdallaan mitäs sille voi
Kyllä teitä nyt joku narraa ja pahanpäiväisesti, jos kaikki ei ole kohdallaan mitäs sille voi.Minulla ei vaan ole kaikki hyvin,haluan loukata muita.Anteeksi wn voi itselleni mitään Pitäisi mennä hoitoon.
Kyllä teitä nyt joku narraa ja pahanpäiväisesti, jos kaikki ei ole kohdallaan mitäs sille voi.Minulla ei vaan ole kaikki hyvin, haluan loukata muita. PERSEREIKÄ MENE HOITOON Anteeksi en voi itselleni mitään
Se on sinun asia mistä reiästä tykkäät. Ei se kuulu muillem minä olen runkku. Ja sekään ei kuulu muille. Itseasiassa se pn terveellistä. Ehkäisee eturauhas syöpää. Että tämmöstäkin voi kirjoittaa eilä se loukkaa ketään.
Se on sinun asia mistä reiästä tykkäät. Ei se kuulu muillem minä olen runkku. Ja sekään ei kuulu muille. Itseasiassa se pn terveellistä. Ehkäisee eturauhas syöpää. Että tämmöstäkin voi kirjoittaa eilä se loukkaa ketään.Ihanaa että sie ymmärrät,tuutko taas sun luo tiedät kyllä miksi.
Ootte te tyhmiä kun ette tajua mikä tää juttu on.