Onkos tietoa eilisestä iltiksen jutusta?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/7bc06e20-3066-4c86-a299-44c4961bfa24?fbclid=IwAR0s6lAF8awRSs-k5NNeKK59kXfSHv2G0SYZQwaUJ_5pnZt7dFhtFDlcxPc
Minkä on ikäinen?
Kukas se on iltiksen jutussa
14
2165
Vastaukset 14
- Anonyymi
Kysyppäs ensiarkena tuota asiaa hevosmiestentoimistosta.
- Anonyymi
Soankylän essolle, sielä se tieto seisoo
- Anonyymi
Hevosmiestoimiston sihteerinä ilmoitan etää 46v vanha
- Anonyymi
Sepä juuri
- Anonyymi
Oliko viinaa vai kalijaa?
- Anonyymi
Aika hämärä juttu, lopputuloskin on varmasti jo tiedossa. Vanhan kaavan mukaan juttu tutkitaan, ja todetaan, että naispoliisi on täysin syytön kaikkeen.
- Anonyymi
Tämän päivän iltaroska kertoi tarkkaan uhrin iän ja taustoja, samoin sen naispoliisin ja paikka Orajärvi. Lukekaa lehdestä ja turhat huhut jää pois. Tietoahan siitä ei sen paremmin jaella.
- Anonyymi
Kerro se polliisin nimi? Onko nyt niin vaikeaa häh?
- Anonyymi
Sorry, näppäilyvirhe.
Luulen kuitenkin että Orajärvi tekopaikkana ei täsmää. Joku on muistanut jotakinväärin. Tai kuullut tai luullut väärin.
- Anonyymi
Tieto on jo asiasta
- Anonyymi
Mistä asiasta on tieto?
Jos naispoliisi on surmannut miespoliisin, asia kirjoituttaa ja kauan.
Jopa Aarnion Jarin kolttoset nousee pinnalle ja Lapissa tietysti kadonnut Hanhivaara.
- Anonyymi
Se on se yks naispoliisi. Niin juuri, juuri se
- Anonyymi
Ei mulla ainakaan ole mitään tietoa naispoliisista.
- Anonyymi
46v. Vanha
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS1192940Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.161061Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63883Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke51836- 52799
- 47684
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍79655- 80626
- 50625
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35614