Tästä Saga Anderssonista ei tule koskaan seiväshyppääjää.Ei sitten niin millään.
Saga Andersson
Anonyymi
101016
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onhan Saga jo nyt seiväshyppääjä. Tosin ei vaan tule hyppäämään niin korkealta kuin lajin parhaat. Päivän Ruotsi-ottelun tulos,,, ei tulosta,,, mukailee kesän tulostasoa.
Kyllä siitä tulee, kun vähän rauhottuu.
No. Jälleen kerran. Kolme rastia. Miksi tuota edes lähetetään kisaan? Epäonnistuu joka kerta.
On sähäkkä ja söötin näköinen muija.
Voimaa lisää, niin tulee vielä seiväshyppääjäkin.
Sehän on jo seiväshyppääjä, ei ehkä maailmanmestaria tule mutta ihan hyvää tekemistä ajoittain. Rinnoilla pudottaa useasti riman, lajiin liian suuret rinnat vaikka miten niitä koittaisi urheilutopilla litistää. Persoonallisen kaunis naama ja kroppa on upea. Varmasti enemmän rahaa tekisi onlyfanssilla tai mallina mutta urheilu on hänen mielenkiinto numero yksi. Olisin ekana tilaamassa Sagan of jos se sinne ilmaantuisi.
On aika sexy tapaus! Jos ei pärjää seipäässä niin voi koska tahansa alkaa tekee mallintöitä! Tai only fanssii, ja sit sitä rahaa rupee oikein ropisee!
Onlyy odotelles!
Saga on hottest! Nam!
No saga tuskin ois mitaleista taistellut vaikka olisi onnistunutkin! Ei muuta kun only fansilla tienaamaan!
Kyl tää vähä turistiksi menee vaikka kuinka yrittäs kotiinpäin vetää!