Kannattaa katsoa, mitä tetanusrokotteella on tehty Afrikassa jo vuosia sitten

Anonyymi

https://7thchakrafilms.com/infertilitythemovie
Tetanusrokotteisiin on lisätty jo vuosia sitten hedelmättömyyttä aiheuttavaa ainetta Afrikassa. Seurauksena on ollut keskenmenoja ja hedelmättömyyttä. WHO on ollut rokotuskampanjoiden johdossa. Yllä oleva laadukas filmi kertoo järkyttävää tosiasiaa, miten ihmisiä on huijattu.
Kysymys kuuluukin, voiko rokotteisiin luottaa jatkossa lainkaan? Koronarokotteestakin alkaa nyt jälkikäteen tulla esiin asioita, joita ei todellakaan paljastettu ennen rokottamisia, eikä haluaisi paljastaa vieläkään.

4

219

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minun luottamukseni meni täysin. Ennen korona"rokote"vouhotusta otin vuosittain jopa influenssapiikin ja olin ostanut muitakin rokotteita mutta enää en.
      Luottamus meni sen takia koska avoin keskustelu evättiin täysin laajan sensuurin avulla. Ja toisin ajattelevia vastaan masinoitiin iso viha,- ja syyllistämiskampanja että keskustelu varmasti torppaantuu. Se on maksanut paljon se!
      Oli mielestäni uhkarohkeaa suositella ainetta minkä käytöstä ei ole kokemusta. Hyvin pettynyt olen. Koronan torjunnassa olisi voinut tuttuja ja turvallisia keinoja suosia koeasteella olevien piikkien tyrkyttämisen sijaan.
      Liekö alottajan kertoman tapauksen takana väestön kasvu? Valistus tuskin auttaa niissä maissa missä lisääntyminen on hillitöntä koska lapsien tehtävä on huolehtia vanhemmistaan isoina.

    • Anonyymi

      https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield
      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Robert_F._Kennedy_Jr.

      Tunnettujen rokotevastaisten tekemä filmi.

      Wakefield teki tutkimuksen autismin ja rokotusten yhteydestä. Tutkimus vedettiin pois myöhemmin virheellisenä.

      No siitä lähtien heppu on ollut rokotevastaisten jumala.

      Tosi luotettavaa. Ja nimenä joku hömppä 7th chakra. Chakrat ovat aasialaisiin uskontoihin liitettyjä käsityksiä. Mitään tieteellistä niissä ei ole.

      Joo, tetanusrokotus on tosi tärkeä. Jäykkäkouristukseen voi kuolla eikä siihen taida olla parantavaa lääkettä.

    • Anonyymi

      Tuollaisten epämääräisten huhujen vuoksi maahanmuuttajat eivät ole suostuneet ottamaan koronarokotusta ettei vaan mene lapsionni (heillähän lapset ovat eläketurva).

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      401
      1658
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      292
      1109
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      84
      938
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      906
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      55
      838
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      799
    7. 60
      780
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      75
      777
    9. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      65
      756
    10. 59
      735
    Aihe