SÄVYTTÄVÄ KOSTEUSVOIDE!

Osaako kukaan suositella hyvää sävyttävää kosteusvoidetta vaaleaihoiselle? Huom, sellaista, joka ei sisällä mineraaliöljyjä! Ostin vahingossa Lumenen, mutta siinä niitä on... >:(
3757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Avon visual perfection. SPF20, sävyttää vain vähän, jättää ihon kuulaan näköiseksi. tykkään käyttää puuterin alla =)

Äänestä
  • Mistä olet löytänyt Avonin kosmetiikkaa? Haluu kans!

    Äänestä

  • Pompo kirjoitti:

    Mistä olet löytänyt Avonin kosmetiikkaa? Haluu kans!

    minulta tai muilta kauneuskonlteilta. Avon on tullut jälleen suomeen. käväiseppä www.avonfi.com . jätä yhteystiedot, niin katsovat sinun lähimmän konsultin.
    Jos asut Pmk:n lähellä, niin minulta saa niitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ella kirjoitti:

Osaako kukaan suositella hyvää sävyttävää kosteusvoidetta vaaleaihoiselle? Huom, sellaista, joka ei sisällä mineraaliöljyjä! Ostin vahingossa Lumenen, mutta siinä niitä on... >:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu