Olin ihan selvinpäin ja vein Naiselle kukkia treffeille naiselle. Nainen suuttui ja heitti kukat roskikseen. Nainen sanoi ei halua mitään romantiikka paskaa.
Sitten alko vituttaa että ei ole mitään hyötyä olla mukava eikä raitis. Lähdin baariin ryyppäämään ja tapasin toisen naisen jolta sain pillua kännipäissäni.
Kerran yritin olla herrasmies
8
106
Vastaukset
- Anonyymi
Mutta ei toi silti ois kannattanu. Oisit vaan nielly tappios ja keskittynyt muuhun. Nyt oot liannut itses ja se seuraa sua loppuelämän.
- Anonyymi
Älä ole herrasmies vaan viinamies.
T: viinamies - Anonyymi
Älä yritä
- Anonyymi
Kiltit ja kunnolliset naiset ovat juuri tuollaisia. Viinanaiset ovat toista maata.
- Anonyymi
Pitää ensin ottaa selvää pitääkö nainen kukista. On aika itsekästä viedä jos vain itse niin haluaaa ja varsinkin jos luulee sillä olevansa normaalia minäänsä parempi. Jos tuommoisesta lähtee ryyppäämään niin miten vähästä sitten suhteessa lähtisikään. Jokaisen kränän tullen vai ? Kuka nyt sellaista jaksaa.
- Anonyymi
Kyllä kukat & herrasmiesmäisyys on AINA in. Tosin aidoilla oikeilla naisilla tämä. <3
Sitten on nämä bimbot duck facet joilla ei ole mitään muutakaan aitoa (silikonit, botoxit yms.) . Toinen on nämä pissis tytöt jotka haluavat yök LV laukkuja jne treffilahjaksi.
Sinä päätät. 😊 Nainen ei ollut arvoisesi.
- Anonyymi
Selvää on että naiset ei halua kukkia vaan viinamiehen.
- Anonyymi
Itsehän olisin virtsannut ja ulostanut lattialle, kieriskellyt omassa taidetuotoksessani jonka jälkeen tuijottaisin naista syvälle sieluun itkurunkaten. Todennäköisesti lausuisin ulkomuistista piin desimaaleja ja rokotekriittisten blogien viisauksia samalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523466Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512432- 1171231
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101119Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per50963- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40805
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721