Eka kerran S marketin kassalla toivotettiin hyvää päivän jatkoa. Kiitos sinä ihana 😊
Hyvä fiilis
3
922
Vastaukset
- Anonyymi
Se on ollut täysi vahinko. Varmaan junantuoma tietämätön.
- Anonyymi
Älä nyt höpötä siinä, tänään sain minäkin kivan toivotuksen reippaalta Kassatyöntekijältä S-Kaupassa!
Vastasin tietysti hänelle, että samoin oikein hyvää Työpäivänjatkoa sinulle myös!
Vielä tuli reipas hymy päälle!
-Tähän S-Kauppojen uuteen terveydysmalliin olen jo hyvinki tottunut muualla kuin Muoniossa!
Kiva, että rantautunut myös tänne!
-Muu kaupan henkilökunta tervehtii, niin kuin ennenki kun kohtaan heitä ostokierrosta tehdessäni. Se ei ole muuttunut. Nyt reippaampi fiilis S-Kaupassa kuin joitakin aikoja sitten!
Hyvä juttu!
- Anonyymi
Toivotatko ite hyvää päivänjatkoa myyjälle tai työkaverillesi? Aina ole tuotteen saanut kun on rahaa maksaa eikä mitään valittamista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261710
- 1051195
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381071- 49979
- 128877
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni51870Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240838Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?70745Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178719Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55709