Onko kamalaa kun naiset

Pitää miehiä rumina? Silloinhan mies ei kelpaa naisille eikä mies saa seksiä.
1857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Henkisesti vajaat luulevat ulkonäön merkityksen olevan 100%

Äänestä

Rumat naiset eniten haukkuu. Vaikkei ois vara arvostella.

Äänestä

Mieshän saa seksiä joko vetämällä käteen tai käymällä huorissa siinä on just yhtä paljon tunnetta mukana riittää että saa seisomaan

Äänestä

Naisille ulkonäkö on kemia aina.

Äänestä

Kyllä se naisille ulkonäkö on kaikki . Kuinka monta missiä tiedätte jolla ruma mies ? Ei niitä oo . Tasan ei mee palikat tässä elämässä . Sitten höpistään jostain tasa-arvosta . Sellaista ole koskaan ollutkaan . Jos olis tasa-arvoa niin mies rumilla miehillä olisi oikeus puolisoon ja edes kerran elämässä päästä naista koskemaan . Kuten kaikki tietää niin näin ei ole .

Äänestä

Silti monet miehet kelpaa kyllä naisille.

Äänestä

Ulkonäkö tuoksu ääni, tästä nainen päättelee heti pitääkö miehestä vai ei. Vähänkään väärä vaikutelma saa naisen intuitiivisesti karttamaan miestä. Ensivaikutelman kääntäminen sitten on erittäin vaikeaa ilman erityisiä huomiota herättiviä taitoja kun mahdollisuus meni jo.

Äänestä
  • Unohdit miehen vallan ja rahan sillä nämä on myös naiselle valinta kriteerit.
    Esim,,Jallis H ei ikinä saisi naamallaan niitä blondeja jotka nyt pyörivät kuvioissa.

    Äänestä

Rumat joutuu olee yksin vuodesta toiseen.

Äänestä

Mikäs olisi kuljeskella täydellisen kanssa, L Tilkasen ulkonäkö, Sillanpään laulutaito, Antti Holman sanavalmius, Jari Tervon älykkyys, Matti Nykäsen rohkeus, Mika Aaltolan sympaattisuus ja eri urheilijoiden liikunnallisuus.
Varsinkin kun itsellä on sopivasti ulkonäköä, ettei kenenkään tarvitse rinnallaan hävetä ja rahaa, ettei puolestani tarvitse maksaa.
Häntä odottellessa en kiinnitä ulkonäköön huomiota, riittää ihan pienen pieni ripaus noista kaikista. Eli kohtalaisen monipuolinen ja toimiva ihminen.

Äänestä

Mies saa seksiä kyllä jokainen ja se on lähinnä itsestä kiinni jos ei saa. Tosin arvoja on myös erillaisia. Useille miehille ei seksin saaminen ole mikään palkinto koska sitä on saatu niin monia kertoja vaan se yhteys naisen kanssa välittäminen ja rakkaus. Sitä ei näytä olevan tarjolla.

Äänestä

irtauvatko sukat jaloistasi jos näet jännittäviä unia

Äänestä

Mikä siinä totuudessa on muka kamalaa?

Äänestä

kammoytyabs uni olluy nukkurdds diyyrn jod pöytrii dänhyddä joyys dukskkin ityoilrbsy.

Äänestä

Mummielestä rumien naisten sun miesten pitäs käyttää samallaista niiku asuu kumme kyöpelit. 👻

Äänestä

Toisessa ketjussa oli jo vastaus tähän, eli pussi vaan päähän ja panomies matkaan. Vielä en oo kokeillut, mutta luotto on kova.

Äänestä

Jääpähän persoonallisuuden esittelylle tilaa runsaasti kun ei kerää ulkomuodollaan pisteitä :)

Äänestä

ei ole kamalaa KAmala HArris-juttua mutta josx vaan jos väsyttää höttäminen naisten kansa asioista eli faktoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitää miehiä rumina? Silloinhan mies ei kelpaa naisille eikä mies saa seksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu