Nykyajan houkutteleva tarjous, tilaa auto nyt saat 2025

Alkaa kohta käytetyt olla uusia kalliimpia
651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos autojen hinnoista lähtisi 40 % pois, niin porukalla olisi varaa ja takuulla autokanta myös uudistuisi ihan heittämällä.

Äänestä
  • Vaihdokeistakin lähtisi samalla vähintään saman verran, eli autonvaihtajalle tilanne olisi vähintään yhtä kallista.

    Äänestä

  • Jos auto maksaa nyt 40 k€, niin tuon jälkeen sen saisi 24 k€:lla. Enpä usko että se nyt kolmen tonnin Corollalla silti ostaisi uutta autoa.

    Äänestä

  • Mutta kun rahan arvo putoaa nopeammin

    Äänestä

Mitä tuo aloitus tarkoittaa, eihän tuossa ole mitään selkeä kielistä asiaa?

Äänestä

Vähän käytetyn auton saa heti, uutta saa odotella ties kuinka kauan. Siksi suhteessa käytettyjen hinnat korkeammat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alkaa kohta käytetyt olla uusia kalliimpia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu