Milloin viimeksi halusit toista?
Vastaukset 24
On siitä muutfn aikaa... 🤔
2 vuotta? 🤔- Anonyymi
Liian kauan aikaa sitten..
- Anonyymi
Tänäänkin. Tänään minua pyydettiin keskittymään toiseen. Keskityin ja taas tuli dejavu tapahtuma. Ei se ole ihan sellainen dejavu kun pitäisi, se on sellainen säpsähdys. Nyt kävi niin että en muista mitä tämä säpsähdys halusi kertoa, koska mutta heti tämän säpsähdyksen jälkeen minulle tuli aikaisempi tälläinen kokemus mieleen, minkä kuiperista saapunut viesti kertoo.
- Anonyymi
Reilusti yli kymmenen vuotta sitten. Eikä sen jälkeen ole ollut mitään tarvetta haluta ketään.
- Anonyymi
Ollaanko pympyröit vastakkain halatessa???
- Anonyymi
Pari päivää sitten halusin vaimoani.
- Anonyymi
😘😘😘
- Anonyymi
torstaina taisi olla
- Anonyymi
äänetön caltaq huomaamaton ihmninweb
- Anonyymi
Viime yönä ja koko päivän tänään.
- Anonyymi
Joka päivä miestäni.
- Anonyymi
aina saa haluta mutta ikinä et saa mitä haluat..... laitan jonkin musiikkijutin Wasp
https://www.youtube.com/watch?v=pZb3Xya7jQ8 - Anonyymi
En halua enää mitään. Riitti kun näin sen h*oripukin.
- Anonyymi
Pari päivää sitten, mutta kun pelkkä halu ei riitä minulle. Kyllä se läheisyyden kaipuu voi olla joskus lähes pakottava, mutt jos kohde ei ole oikea, parasta jättää väliin kokeilut. Ei sitä silti tarvitse täydellisessä selibaatissa elää. Omin sormin onneen.
- Anonyymi
Niin tuo on hyvä keino ajatella samalla toista ihmistä. Niin ja tietysti siinä voi käyttää mukana "apulaisia".
- Anonyymi
Haluan miestäni jatkuvasti
- Anonyymi
On tästä vähän aikaa. Mulla tuo haluaminen just on se juttu mikä hiipuu ja uupuu helposti. Tai ei aktivoidu ollenkaan oikeastaan. Tai harvoin.
Silti tykkään seksistä, kun vaan ryhdyn tuumasta toimeen, mutten varsinaisesti tunne halua mikä ajaisi tekoja kohti. Näin on ollut aina. Pikemminkin halun korvaa päätös edetä tekoihin, eikä niinkään halu kun se on ties missä.
-Jasu- - Anonyymi
Tänään viimeksi
- Anonyymi
minua jotenkin huvittaa tyttöset kun niillä mopedeillaan kovaa vauhtia menee ylinopeuksia nuorisot joskus heh
mutta niin tytöt tykkääcät niistä skoottereista jne pääsee kovaakin jos virittää vähän - Anonyymi
Jos se haluttava olisi tuossa ...kyllä mä sen kimpussa olisin.
- Anonyymi
Haluan tämän tästä, mitä väliä sillä?
- Anonyymi
jotwenkin hassuakin kun joa menee hiciö-nopqu tuee sairaskuljetuzs takzilla lujaa anna kaistaa väähän :D
rekka antaa kaiztaa kun ei niin kiirettä. - Anonyymi
juuri nyt J-miestämi
- Anonyymi
Tänään halusin. Se on jännä katsoa miestä silmiin ja keskustella asiallisesti, vaikka oma mieli sanoo aivan muuta. Etsiä katseesta jotain merkkiä, että toinen tuntisi ehkä samoin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411887Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101280- 991021
- 102898
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88894- 66731
- 32612
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13508- 78501