Haluamisesta

Anonyymi-ap

Milloin viimeksi halusit toista?

24

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • On siitä muutfn aikaa... 🤔

      2 vuotta? 🤔

    • Anonyymi

      Liian kauan aikaa sitten..

    • Anonyymi

      Tänäänkin. Tänään minua pyydettiin keskittymään toiseen. Keskityin ja taas tuli dejavu tapahtuma. Ei se ole ihan sellainen dejavu kun pitäisi, se on sellainen säpsähdys. Nyt kävi niin että en muista mitä tämä säpsähdys halusi kertoa, koska mutta heti tämän säpsähdyksen jälkeen minulle tuli aikaisempi tälläinen kokemus mieleen, minkä kuiperista saapunut viesti kertoo.

    • Anonyymi

      Reilusti yli kymmenen vuotta sitten. Eikä sen jälkeen ole ollut mitään tarvetta haluta ketään.

    • Anonyymi

      Ollaanko pympyröit vastakkain halatessa???

    • Anonyymi

      Pari päivää sitten halusin vaimoani.

      • Anonyymi

        😘😘😘


    • Anonyymi

      torstaina taisi olla

    • Anonyymi

      äänetön caltaq huomaamaton ihmninweb

    • Anonyymi

      Viime yönä ja koko päivän tänään.

    • Anonyymi

      Joka päivä miestäni.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      En halua enää mitään. Riitti kun näin sen h*oripukin.

    • Anonyymi

      Pari päivää sitten, mutta kun pelkkä halu ei riitä minulle. Kyllä se läheisyyden kaipuu voi olla joskus lähes pakottava, mutt jos kohde ei ole oikea, parasta jättää väliin kokeilut. Ei sitä silti tarvitse täydellisessä selibaatissa elää. Omin sormin onneen.

      • Anonyymi

        Niin tuo on hyvä keino ajatella samalla toista ihmistä. Niin ja tietysti siinä voi käyttää mukana "apulaisia".


    • Anonyymi

      Haluan miestäni jatkuvasti

    • Anonyymi

      On tästä vähän aikaa. Mulla tuo haluaminen just on se juttu mikä hiipuu ja uupuu helposti. Tai ei aktivoidu ollenkaan oikeastaan. Tai harvoin.

      Silti tykkään seksistä, kun vaan ryhdyn tuumasta toimeen, mutten varsinaisesti tunne halua mikä ajaisi tekoja kohti. Näin on ollut aina. Pikemminkin halun korvaa päätös edetä tekoihin, eikä niinkään halu kun se on ties missä.

      -Jasu-

    • Anonyymi

      Tänään viimeksi

    • Anonyymi

      minua jotenkin huvittaa tyttöset kun niillä mopedeillaan kovaa vauhtia menee ylinopeuksia nuorisot joskus heh

      mutta niin tytöt tykkääcät niistä skoottereista jne pääsee kovaakin jos virittää vähän

    • Anonyymi

      Jos se haluttava olisi tuossa ...kyllä mä sen kimpussa olisin.

    • Anonyymi

      Haluan tämän tästä, mitä väliä sillä?

    • Anonyymi

      jotwenkin hassuakin kun joa menee hiciö-nopqu tuee sairaskuljetuzs takzilla lujaa anna kaistaa väähän :D

      rekka antaa kaiztaa kun ei niin kiirettä.

    • Anonyymi

      juuri nyt J-miestämi

    • Anonyymi

      Tänään halusin. Se on jännä katsoa miestä silmiin ja keskustella asiallisesti, vaikka oma mieli sanoo aivan muuta. Etsiä katseesta jotain merkkiä, että toinen tuntisi ehkä samoin.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      67
      2260
    2. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      89
      1481
    3. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      14
      1334
    4. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      111
      1163
    5. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      101
      1082
    6. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      109
      857
    7. Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa

      Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko
      Ikävä
      54
      712
    8. Työttömät risusavottaan

      Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus
      Maailman menoa
      270
      639
    9. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      42
      630
    10. Toivotetaanko toisillemme

      Juhannuksia vai ollaanko vihoissa
      Ikävä
      62
      602
    Aihe