Pääseekö ambassadoriksi kuka tahansa itse ilmoittamalla? Luo koodin ja tyrkyttää sitä faneilleen, jotta saa pisteitä omiin hankintoihin? 5% alennus on mielestäni aika kehno, kun kilpailevilla sivustoilla on 50% kampanjoita. Mieluummin antaisin suoraan käteistä rahaa sitä tarvitsevalle.
Top4running koodit
Anonyymi-ap
6
439
Vastaukset
- Anonyymi
Kaapro, Seppo, Jarkko, Jukka, tämmöisiin hahmoihin törmännyt koodien takana. Muitakin varmaan löytyy. 2000 seuraajaalla pääsee mukaan ohjelmaan.
- Anonyymi
2000 seuraajaa missä?
- Anonyymi
Vieläkö suasitella top4running ampassadoreita? Minä tilaan kenkäni Eestistä Sportlandista halvemmalla.
- Anonyymi
Minä käytän Minnan koodia. Sillä saanut monet alennukset.
- Anonyymi
Monet kengät olen tilannut tuolta. Aina Minn@n koodilla.
- Anonyymi
Monet kengät olen tilannut tuolta. Aina Minden koodilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2335880Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.394718KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104276Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123021Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1192977Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,772469Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212406Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901669- 461639
Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna
Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:231306