https://www.is.fi/menaiset/ihmiset-ja-suhteet/art-2000009163788.html
Sai parasta seksiä koskaan. Sitten ne teki lapsiakin.
Emmi paneskeli koditonta miestä
16
135
Vastaukset
- Anonyymi
Vic oli viinamies ja siksi Emmy häneen ihastui.
- Anonyymi
Viinaa juomalla päätyy roskikseen, josta nainen sitten pelastaa, tai sitten ei.
- Anonyymi
Hieno tarina ja rohkea nainen tuo Emmi.
Olen tainnut lukea tämän joskus aikaisemminkin.
-keinovaginamies- - Anonyymi
Koditon viinamies tutustui naiseen.
T: viinamies- Anonyymi
Mutta ei baarissa...Myytti murrettu :D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta ei baarissa...Myytti murrettu :D
Ei suinkaan. Viinamies saa naisia sekä baarissa että puistonpenkillä. Eivät ehtineet pusikkoon asti kun alkoi himoittamaan ja nyt naista kaduttaa se asia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei suinkaan. Viinamies saa naisia sekä baarissa että puistonpenkillä. Eivät ehtineet pusikkoon asti kun alkoi himoittamaan ja nyt naista kaduttaa se asia.
Seli seli ;)
- Anonyymi
Todellisuudessa paleltui pakkaseen.
- Anonyymi
Siit tais tulla kunnon rakkaus nainen kuunteli sydäntään ja saa parasta seksiä ja täydellisen miehen ei ollu raharakkaus ja jännäelämä jännämiehineen
- Anonyymi
Jäin kaipaamaan niitä seksijuttuja. Seksijutuksi ei riitä se jotta löysin pusikosta viinamiehen.
- Anonyymi
Eli kuka tahansa mies saa naisen kun vaan menee juttelee naisille.
- Anonyymi
Vain ruotsalainen pystyy kouluttamaan kadulta löytämästään miehestä valioyksilön.
Vähän jäin kaipamaan Vicin kuvaa😛- Anonyymi
Se kertoo jotakin ruotsalaisten miesten markkina-arvosta jos puolalainen Uuno Turhapuro peittoaa mennen tullen herrenin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se kertoo jotakin ruotsalaisten miesten markkina-arvosta jos puolalainen Uuno Turhapuro peittoaa mennen tullen herrenin.
Ruotsalaisilla miehillä on kova kansainvälinen markkina-arvo ja ovat hirveitä naistenmiehiä. Tasokas ruotsalaismies samoin suomenruotsalainen tekee ihan mitä tykkää ja naiskentelee ympäri maailmaa eikä vaimolla ole siihen mitään sanomista.
Parempi kouluttaa joku nätti ulkomaan elävä tottelevaiseksi puolisoksi ja pitää pienessä kuristusotteessa:)
- Anonyymi
Härski Hartikainenkin sai Unelma Säleiköltä setelinipun jotta saisi laitettua itsensä kuntoon. Härski ei halunnut setelinippua vaan luovutti sen Uunolle.
- Anonyymi
no mikä koti tuolla nyt olisi sitten pitänyt olla, kerran oli reppureissaaja tämä mies, kerrankos sitä nyt matkamies maan joutuu päänsä puun alle kallistamaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.913942Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973307Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1252617Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2071938Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201774Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m801675Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä951668- 1101529
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11291- 571192