https://www.is.fi/menaiset/ihmiset-ja-suhteet/art-2000009163788.html
Sai parasta seksiä koskaan. Sitten ne teki lapsiakin.
Emmi paneskeli koditonta miestä
16
129
Vastaukset
- Anonyymi
Vic oli viinamies ja siksi Emmy häneen ihastui.
- Anonyymi
Viinaa juomalla päätyy roskikseen, josta nainen sitten pelastaa, tai sitten ei.
- Anonyymi
Hieno tarina ja rohkea nainen tuo Emmi.
Olen tainnut lukea tämän joskus aikaisemminkin.
-keinovaginamies- - Anonyymi
Koditon viinamies tutustui naiseen.
T: viinamies- Anonyymi
Mutta ei baarissa...Myytti murrettu :D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta ei baarissa...Myytti murrettu :D
Ei suinkaan. Viinamies saa naisia sekä baarissa että puistonpenkillä. Eivät ehtineet pusikkoon asti kun alkoi himoittamaan ja nyt naista kaduttaa se asia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei suinkaan. Viinamies saa naisia sekä baarissa että puistonpenkillä. Eivät ehtineet pusikkoon asti kun alkoi himoittamaan ja nyt naista kaduttaa se asia.
Seli seli ;)
- Anonyymi
Todellisuudessa paleltui pakkaseen.
- Anonyymi
Siit tais tulla kunnon rakkaus nainen kuunteli sydäntään ja saa parasta seksiä ja täydellisen miehen ei ollu raharakkaus ja jännäelämä jännämiehineen
- Anonyymi
Jäin kaipaamaan niitä seksijuttuja. Seksijutuksi ei riitä se jotta löysin pusikosta viinamiehen.
- Anonyymi
Eli kuka tahansa mies saa naisen kun vaan menee juttelee naisille.
- Anonyymi
Vain ruotsalainen pystyy kouluttamaan kadulta löytämästään miehestä valioyksilön.
Vähän jäin kaipamaan Vicin kuvaa😛- Anonyymi
Se kertoo jotakin ruotsalaisten miesten markkina-arvosta jos puolalainen Uuno Turhapuro peittoaa mennen tullen herrenin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se kertoo jotakin ruotsalaisten miesten markkina-arvosta jos puolalainen Uuno Turhapuro peittoaa mennen tullen herrenin.
Ruotsalaisilla miehillä on kova kansainvälinen markkina-arvo ja ovat hirveitä naistenmiehiä. Tasokas ruotsalaismies samoin suomenruotsalainen tekee ihan mitä tykkää ja naiskentelee ympäri maailmaa eikä vaimolla ole siihen mitään sanomista.
Parempi kouluttaa joku nätti ulkomaan elävä tottelevaiseksi puolisoksi ja pitää pienessä kuristusotteessa:)
- Anonyymi
Härski Hartikainenkin sai Unelma Säleiköltä setelinipun jotta saisi laitettua itsensä kuntoon. Härski ei halunnut setelinippua vaan luovutti sen Uunolle.
- Anonyymi
no mikä koti tuolla nyt olisi sitten pitänyt olla, kerran oli reppureissaaja tämä mies, kerrankos sitä nyt matkamies maan joutuu päänsä puun alle kallistamaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on626755- 666618
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1445404Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504433En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204069Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53600- 373138
- 283063
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris692720Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta362223