Tapailu nainen

Ei tehnyt aamupalaa aamulla vaan minun piti heti lähteä kotiin. Kannattaa naista tavata enää?
756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

aamupala on päivän tärkein ateria. mutta ei se haittaa jos sitä ei joka aamu syö.
R kioskilta saa evästä että pärjää kotiin asti.

Äänestä

Kyllä naisen pitää tarjota seksiä ja ruokaa miehelle.

Äänestä

Itse sanon aina aamuisin naiselle: "Ottaako h***a puuroa, vai lähdekkö heti meneen?"

Sitten ojennan kilttinä miehenä bussin aikataulun. Miksiköhän seukkaamiseni eivät oikein ota tuulta allensa?

>simiti<

Jk. Älkää nyt olko tosikkoja.

Äänestä

Kotiin vaan ja opettele kirjoittamaan.

Äänestä

Lehteenkään ei tule turhia reikiä, aamulehteen 😂🤣😅

Äänestä

Kai sen aamupalan voi syödä kotonakin. Ties vaikket edes olisi tykännyt hänen aamupaloistaan.

-Jasu-

Äänestä
  • Höyrymakkara on paras aamupala.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei tehnyt aamupalaa aamulla vaan minun piti heti lähteä kotiin. Kannattaa naista tavata enää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu