Kuunnelkaa riikka purraa

Silkkaa asiaa a talk
Keskusta on nolla nyt
6102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tv 1 nyt

Äänestä
  • ykkösaamussa kohta purra

    Äänestä

Mikä höpöttäjä se sdpn partaukko oli? Kuinka luodaan osa-aikaisista työpaikoista kokoaikaisia? Se tuntui olevan helppoa sdp:lle.

Äänestä

puheet ovat puheita vain.....

Äänestä
  • Ykkösaamussa lauantaina purra

    Äänestä

Pressut on lähes kaikessa ihan oikeassa. SDP alkaa jo punoittaan rökäletappion edessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Silkkaa asiaa a talk
Keskusta on nolla nyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu