Mies, huomenna nainen. Ylihuomenna ties vaikka papparainen. Repertuaarini on oikeastaan loputon. Lukuisat erillispersoonani kiittävät ja kuittaavat <3.
Tänään olen
Anonyymi-ap
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jos tää on minullekin vittuilua niin voin minäkin taas alkaa kaipaamaan kaivittua, sitä miestä, mutta kun se on todettu jo turhaksi. Haluisin nauraa teidän kanssa.
Niin ja oon myös se Rakastunut<3Jazuli. Nimensin myöhemmin että olen Haizuli kun tapahtui paljastuksia.
Edistää kö tämä viesti hyvinvointia?
Hyvä haizuli teet niin monta hahmosta kuin haluat. Jos jotain ne haittaa, niin teet lisää ja vattuilet. Tsemiä t. Joukahainen( tuleva hahmonen)🤣🤣🤣🤣
Kiitos hymyllä! Oot ihana!
Itseasiassa se taisi olla Jhaizuli. J sopii minuun.
Enhän minä nyt tosissani ollut, kunhan huvin vuoksi trollailin :). Se on aina silloin tällöin keinoni päästellä höyryjä ulos systeemistäni. Usein mietin niin päin että lähinnä miehet tekeytyisivät naisiksi tällä palstalla eikä niin että naiset tekeytyisivät miehiksi. Sehän voi olla juuri päinvastoin. Naiset osaavat olla viekkaampia kuin miehet mutta miehet ovat tietty sellaisia hulivilejä niin se johtaa palstasekoiluihin. Ehkä sekin vaikuttaa näkemykseeni että olen oikeasti mies. - Ap.