Onnellinen loppu

Anonyymi-ap

Kostatko miehesi pettämiset rikkomalla muiden liittoja T.V?Olet kovin tunnettu puuhistasi,mieti sitä.

10

3046

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ai palosaariko vai kurula . vai poliisipäällikkö..

    • Anonyymi

      Äkäsjokisuulla kiertelee talosta taloon!!!!

    • Anonyymi

      Ai tämä?Tunnen tapauksen.Onnellinen mummo.Liikkuu julkisesti varattujen miesten kanssa.Tietääköhän itekkään mitä hänestä puhutaan...???

    • Anonyymi

      Kassien tyhjennys palvelua tarjolla.

      • Anonyymi

        Lahjaksiko?


    • Anonyymi

      kaupanpolttaja rinnerkoneen alle jäänyt.. hehehhehe

    • Anonyymi

      Juostu polku paranee.

    • Anonyymi

      normi hommaa tunturi lapissa. naistenhan on tunnetusti olevan kiertopalkintoja silti näytellään niin ihkua ja uskollista vaimoa/kotiäitiä muka. :)

    • Anonyymi

      Nyt Jauhon saanti taattu IHGUU ihguuu vartijat

      Oulun Kärpät on Levin Ih­ku-baa­rin uusi omis­ta­ja – Kärpät osti osa­ke-enem­mis­tön Ih­ku-ra­vin­to­la­ket­jun omis­ta­vas­ta Tun­tu­ri­viih­de oy:stä
      Eija Mikkonen
      3
      11.01.2023 08:17
      Päivitetty: 08:27
      YRITYSKAUPAT
      Oulun Kärppien toimitusjohtaja Tommi Virkkunen on nyt myös Tunturiviihde Oy:n toimitusjohtaja. Arkistokuva.
      Oulun Kärppien toimitusjohtaja Tommi Virkkunen on nyt myös Tunturiviihde Oy:n toimitusjohtaja. Arkistokuva.
      KUVA: JUKKA-PEKKA MOILANEN
      Oulun Kärpät kertoo ostaneensa osake-enemmistön Tunturiviihde oy:stä. Yhtiö omistaa Ihku-ravintolaketjun.

      Kärppien toimitusjohtaja Tommi Virkkunen on nimetty myös Tunturiviihde oy:n uudeksi toimitusjohtajaksi. Kauppa solmittiin yrityksen perustajan Tomi Keisalan kanssa. Keisala jatkaa yhtiössä osaomistajana ja operatiivisessa työssä kehitysjohtajana.

      Kärppien tiedotteen mukaan yrityskauppa on jatkumoa yhtiön strategialle mahdollistaa pitkäjänteiset panostukset ydinliiketoimintaan eli jääkiekkoon.

      – Olemme jo pitkään laajentaneet liiketoimintapohjaamme uusilla synergisillä liiketoiminnoilla – viimeisimpinä Qstock oy:n osake-enemmistön hankinta vuonna 2017 sekä tapahtumakeskus Tullisalin avaaminen keväällä 2020. Yrityskaupan tarkoituksena on vahvistaa molempien yhtiöiden asemaa omalla osaamisalueellaan sekä hyödyntää toimialojen välistä synergiaa, Virkkunen sanoo tiedotteessa.

      Juttu jatkuu mainoksen jälkeen
      Juttu jatkuu
      Tunturiviihde oy toimi 13 vuotta Keisalan voimin yrittäjävetoisesti. Vuonna 2022 konsernin liikevaihto oli noin 13 miljoonaa euroa, ja se työllisti vakituisesti 150 henkeä.

      Bar Ihku -ravintolat ovat osa vuonna 2009 perustettua Tunturiviihde oy:tä ja vuonna 2017 perustettua IHKU Helsinki oy:tä. Ihkujen lisäksi joukkoon kuuluu brittihenkinen Pub Old Mates Levillä ja Tampereella.

      Yrityskaupan myötä Oulun Kärpät -konserni työllistää vakituisesti keskimäärin 250 henkeä, ja sen liikevaihto tulee olemaan noin 30 miljoonaa euroa.

    • Anonyymi

      Naapurikumnan vaimot net täälä ”näyttää mallia”.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      22
      2401
    2. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      61
      2327
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      106
      2270
    4. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1527
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      238
      1522
    6. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      32
      1480
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      37
      1422
    8. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1190
    9. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1171
    10. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1156
    Aihe