Sarda Team Pro XC

En kyseistä pyörää ole ostamassa mutta paljon nuo maksaa? Onko niissä tosiaan Deoren vaihtajat? Mistä vois ostaa? Onko kokemuksia? Onko samanlaisia halpiksia kuin muutkin Sardan joustopyörät?
1446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Enmuista hintaa, eräs tuollaisen osti.

Takavaihtaja ainakin oli deorea. Ostaa voi hobbyhallista.

Painaa järkyttävän paljon, jousitus ei toimi (ei vaimennuksia). Takavaimentimen vaihdolla jotenkuten muttei hyvin silloinkaan. Keulassa ei mitään vaimennusta. Hyvää, Shimanon levyjarru edessä.. joskin vain mekaaninen ja huonoilla kahvoilla. Kahvat vaihtamalla paranee paljon (kunnolliset kahvat, joissa vaijerin vetopisteen säätö, esim. avid), mutta joutuu vaihtamaan myös vaihtajan vivut, koska ovat kiinni toisissaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olen idiootti kirjoitti:

En kyseistä pyörää ole ostamassa mutta paljon nuo maksaa? Onko niissä tosiaan Deoren vaihtajat? Mistä vois ostaa? Onko kokemuksia? Onko samanlaisia halpiksia kuin muutkin Sardan joustopyörät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu