Koloni on niin

Löysä että, kukaan ei halua upottaa tappia
953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mites olis palstan ätmit, jotka valittaa ettei saa naista? Kumpikaan ei ehkä ole täydellinen, mutta silti voisitte ehkä saada kumpikin mitä tahdotte.

Äänestä
  • Siitä vaan sitten ätmeilemään tappia sisään.

    Äänestä

  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🍑 ­­N­­­y­­m­­­f­o­­m­­­a­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17678199O

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Taitaa tappi olla vaan liian pieni.Liian lyhyt siis nysä..

Äänestä

Noissa tapauksissa väliin sorvataan sopiva holkki. Muuten väljä reikä syö tappiin loven tai jopa tapin poikki, riippuu käytetyn voiman määrästä ja toistoista.

-keinovaginamies-

Äänestä

Mistä tietää että on liian löysä? Olisihan se kiva tietää, millaisen omaa.

Äänestä
  • Työntömitalla yleensä reiästä otetaan mitta, eli halkaisija, mutta täytyy tietää myös tappi mihin verrataan.

    -keinovaginamies-

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Työntömitalla yleensä reiästä otetaan mitta, eli halkaisija, mutta täytyy tietää myös tappi mihin verrataan.

    -keinovaginamies-

    Tuohan menisi jo sarjapanoiksi jos alkaa tappeja vertaamaan. Tuskin siitä tarkkaa mittaa tulisi, tulisi tippuri.

    Äänestä

Kyllähän sitä kirkkoveneelläkin voi soutaa :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löysä että, kukaan ei halua upottaa tappia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu