Klikkasin tuossa yhden julkaisun "uutisjuttuun", sitten klikkasin siellä toiseenkin "uutiseen". Klikkausten anti oli se että heräsi ihmetys miksi niissä molemmissa ne naiset näytti joltain ihme pällisköiltä. Kun katsoin kuvat uudestaan selvisi että ne oli kai laittaneet jotain botoxia huuliin ja naamat oli jotenkin luonnottoman näköisiä pällisköjä. Laittakaa palstankin naiset huulet paksuiksi niin alatte näyttää pälliskältä, se on nyt kuuminta hottia.
-harmiseikirj-
Pistä botoksia ja näytä pälliskältä
20
154
Vastaukset
- Anonyymi
Turbohuulia.. niissä on täyteaineita, ei botoksia.
Mun silmiini ne eivät näytä hyviltä, mutta piikittäkööt itseensä mitä tykkäävät. Heidän ei tarvitse mua miellyttää.
Ja noita on nykyään ihan kamalan paljon. Kyllä sen huomaa, kun huulet ei liiku luonnollisesti. Kai se sitten on heidän omasta mielestään nättiä ja sen arvoista. Ok.
Ps. Oliko Mailiskin pälliskä ennen täytteiden poistoa? 😏
xLiner- Anonyymi
Ja lisäksi ne kuvat on taatusti vedetty kymmenen suodattimen läpi 😂
xLiner - Anonyymi
Mailis ei ole ollut koskaan pälliskä.
Mailis on kaunotar. Anonyymi kirjoitti:
Mailis ei ole ollut koskaan pälliskä.
Mailis on kaunotar.Ilman meikkiä ootko nähnyt?
- Anonyymi
Heh, otin suolaista kinkkua vaan, niin jo oli aamulla naama ”pälliskö” 🤣
- Anonyymi
Suola kerryttää somasti nestettä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suola kerryttää somasti nestettä
Lisäksi suola on luonnon aine eli luomu 🤣
Hannele Lauri näytti joskus pälliskältä
- Anonyymi
Nytpä oli jouluna rumasti sanottu 🤨
Anonyymi kirjoitti:
Nytpä oli jouluna rumasti sanottu 🤨
Ei ollenkaan, pälliskähän tarkoittaa käsittääkseni normaalia kauniimpaa
- Anonyymi
pujotteIija kirjoitti:
Ei ollenkaan, pälliskähän tarkoittaa käsittääkseni normaalia kauniimpaa
Kiitos, juuri koitin googlettaa huonolla menestyksellä mitä meinaa pälliskä. Eli siis harmiksen mielestä luonnottoman näköiset naiset ovat erityisen kauniita.
- sivusta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos, juuri koitin googlettaa huonolla menestyksellä mitä meinaa pälliskä. Eli siis harmiksen mielestä luonnottoman näköiset naiset ovat erityisen kauniita.
- sivustaEn kyllä tarkoittanut tuota pujottelijan kuvailemaa vaan vähän päinvastaista, vaikea selittää, pälliskä on vain pälliskä, miten sen nyt sanoisi, semmoinen "siihen kerääntyi ihmisiä pällistelemään", sellaisia pällisköjä :D
-harmiseikirj-
- Anonyymi
Joku sanoi, että miksi huulista pitää tehdä peräpään näköiset.
Olen mielummin tällainen kastematohuuli. Ei minkään näköinen.
- Anonyymi
G-LoveR kirjoitti:
Huulet voi myös meikata muhkeammiksi.
Jos on luonnostaan, niin ei tarvitse.
Anonyymi kirjoitti:
Jos on luonnostaan, niin ei tarvitse.
Nojoo, mulla ei ole luonnostaan. Me naruhuulet siis voidaan meikata huulet muhkeemmiksi.
- Anonyymi
Minulla on valtavat huulet luonnostaan. Tähän vielä
Botoxia! - Anonyymi
Mitähän tapahtuisi jos sitä laittaisi nenään? Pottunokka pumpsahtaisi?
- Anonyymi
Moni ampuu ylitse tuossa hommassa, kaunis yrittää olla vielä kauniimpi tajuamatta että pieleen menee. Still-kuva saattaa näyttää hyvältä, mutta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 951995
- 1701329
- 1661261
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede801064Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s70783Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk37754Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er156733Sen takia sanoin sen
Että et ottaisi itseesi kun ei ole tarkoitus sinua loukata. Me vain heijastellaan toistemme kipukohtia ja se tuntuu ikävälle.98654Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen85621