Olen noudattanut viinamiehen vinkkejä ja hakenut joka ikinen eläkkeen maksupäivä laatikollisen kaljaa.
Mutta ei, ei tänäänkään kukaan nainen soittanut ovikelloa ja kertonut haluavansa tulla imuroimaan mun kämpän.
Alan epäillä, ettei alkoholi olekkaan se vetovoima tekijä. Välttämättä.
>simiti<
Mutta ei, ei tänäänkään kukaan nainen soittanut ovikelloa ja kertonut haluavansa tulla imuroimaan mun kämpän.
Alan epäillä, ettei alkoholi olekkaan se vetovoima tekijä. Välttämättä.
>simiti<
Vastaukset 7
Vanhimmat
oisko syynä väärän merkkinen olut
Hyvä pointti. Olen kitsastellut ja ostanut ass-marketin Rainbow kaljaa. Ei naiset pidä miehistä, jotka elävät visusti.
>simiti<
Ei kukaan osaa kotiin tulla hakemaan vaan jättäisit laatikko kaljat kauppaan ja menet baariin tai ravintolaan taikka oikein yökerhoon siellä niitä naisia on
Viinaa pitää juoda, eikä olutta. Ei whiskyä, vodkaa, tai mitään muuta kuin viinaa.
Viinaa pitää juoda, että voi naisiin tutustua ja vain baarissa sittenkin. 😁
Niin mutta ne pohjat pitää ensiksi juoda kotona. Sitten kotona pitään olla vielä se viinavarasto, että ne kaikki naiset, jotka sieltä baarista tarttuvat mukaan, saa juotettua.
Joo. Ilman muuta...
Viinaa pitää olla omiin tarpeisiin ja jäädäkin...
Viinamiehen elämä on tarkkaa touhua.. mutta tarkkuus tuo kasapäin naisia.
Kannattaa olla muuten varasto naisille ja viinalle. 😄
Ei kukaan hae sinua. Sinun pitää hakea nainen baarista. Eikä kannata laatikollista juoda. En ole antanut neuvoa että pitää juoda koko laatikko kaljaa vaan muutamia drinkkeja.
T: viinamies