Uusi mahdollisuus

Anonyymi-ap

Mitä jos sais aloittaa elämän uudestaan mutta nykyisellä elämän kokemuksella ja viisaudella. Luulen että mokia tulisi vähemmän

5

411

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei se olisi elämää.

    • Anonyymi

      Mihin vedettäisiin raja? Muistaisit ihan kaikki entiset elämäsi, ei sun pää kestäisi tai sitten pään tarvisi olla hehtaarin kokoinen.
      Vai että nyt lopettaisit tämän elämän ja syntyisit johonkin uudestaan samantien muistaen? Ei kuulosta hyvältä.

      Mutta sinulla on se onni, että olet nyt juurikin täällä. Transfordumme 5 D tietoisuuteen parhaillaan, mikä tarkoittaa että jatkossa sielusi tulee auttamaan sinua. Ja sielu tietää sekä muistaa kaiken.
      Lähde:
      Mikä on luxonia.
      Ja sieltä-ALT shoud4

    • Anonyymi

      Ehdottomasti menisin riemusta kiljuen v.1996 ja tekisin kaiken toisin. En päästäisi elämäni naista karkuun niin kuin sitten myöhemmin menin tekemään.

      • Anonyymi

        Missäpäin näin kävi?


      • Anonyymi

        Jos voisin palata menneisyyteen 1996 tai 1997 niin vastaisin hänen isku-ja lähentelyrityksiin suoraan ja ehdottomasti myöntävästi enkä päästäisi häntä karkuun…Havahduin liian myöhään ja rakastuin häneen liian myöhään tammikuun alussa 1998. Enää jäljellä oli vain muutamia kuukausia ja se oli liian vähän aikaa enää meille tai millekään.. Harmi kun en tajunnut kiinnostua hänestä aikaisemmin.. Jäin ikävöimään hänen katsettaan laivalla karaokessa ja olisin halunnut niin hänen kanssaan kahdestaan ikiomaan hyttiin.. Harmi ettei se ollut mahdollista. Ikävöin häntä niin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      352
      1051
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      728
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      656
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      578
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      40
      545
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      523
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      461
    9. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    10. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      451
    Aihe