Uusi mahdollisuus

Anonyymi-ap

Mitä jos sais aloittaa elämän uudestaan mutta nykyisellä elämän kokemuksella ja viisaudella. Luulen että mokia tulisi vähemmän

5

286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei se olisi elämää.

    • Anonyymi

      Mihin vedettäisiin raja? Muistaisit ihan kaikki entiset elämäsi, ei sun pää kestäisi tai sitten pään tarvisi olla hehtaarin kokoinen.
      Vai että nyt lopettaisit tämän elämän ja syntyisit johonkin uudestaan samantien muistaen? Ei kuulosta hyvältä.

      Mutta sinulla on se onni, että olet nyt juurikin täällä. Transfordumme 5 D tietoisuuteen parhaillaan, mikä tarkoittaa että jatkossa sielusi tulee auttamaan sinua. Ja sielu tietää sekä muistaa kaiken.
      Lähde:
      Mikä on luxonia.
      Ja sieltä-ALT shoud4

    • Anonyymi

      Ehdottomasti menisin riemusta kiljuen v.1996 ja tekisin kaiken toisin. En päästäisi elämäni naista karkuun niin kuin sitten myöhemmin menin tekemään.

      • Anonyymi

        Missäpäin näin kävi?


      • Anonyymi

        Jos voisin palata menneisyyteen 1996 tai 1997 niin vastaisin hänen isku-ja lähentelyrityksiin suoraan ja ehdottomasti myöntävästi enkä päästäisi häntä karkuun…Havahduin liian myöhään ja rakastuin häneen liian myöhään tammikuun alussa 1998. Enää jäljellä oli vain muutamia kuukausia ja se oli liian vähän aikaa enää meille tai millekään.. Harmi kun en tajunnut kiinnostua hänestä aikaisemmin.. Jäin ikävöimään hänen katsettaan laivalla karaokessa ja olisin halunnut niin hänen kanssaan kahdestaan ikiomaan hyttiin.. Harmi ettei se ollut mahdollista. Ikävöin häntä niin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      145
      6069
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3726
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      128
      2911
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      47
      2568
    5. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      37
      2421
    6. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      25
      1945
    7. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      269
      1914
    8. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      51
      1858
    9. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      34
      1633
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1600
    Aihe