Mitään nykytilanteestaan peruttuaan keikat? Ukkonsa oli lyönyt luurin korvaan lehdelle. Ihmeellistä.
Miksi Suvi ei kommentoi
Anonyymi-ap
191387
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Miksi pitäis?
Yksityisyys heilläkin.
Niin on mutta kuulijat ne on hänenki palkkansa maksaneet. Elämä kun ei aina ole niin helppoa, mutta ei se helpota piiloon juoksemalla.
Liiallista uteliaisuutta!
Ei tarvi kaikkia julkisuuteen selvittää vaikka kuinka julkisuuden henkilö.
Sairaan utelias olet!
Kukas utelias se täällä lukee keskusteluja😆
Mukava lukea mistä milloinki kitistään.
Laita Suvile viestiä niin jos sulle vaikka vastaa kysymykseen 😄
Tais ylpeä akka saaha kolauksen...suku tiethään kyllä. Nokka pystyssä kulkevia.
Tällä logiikallahan meidän kaikkien yksityisyys olisi yhteistä. Kuka se sinunkin palkkasi maksaa ja oletko sinäkin tilivelvollinen kaikista elämäsi asioista muille?
En olekaan julkisuuden henkilö. Pikkanen ero. Mitä pahaa siinä on jos kiinnostaa?? Jos ketään ei kiinnostaisi sois sekään hyvä. Vastoinkäymisetkin kun katoppa kuuluu elämään.
Onko taas Seiska kyseessä ?
Jaa sekö tyhjentää kotia. Tais mennä sukset risthiin puolison kansa.
Kesällä oli seurueensa kanssa ravintolassa häiritsi muita asiakkaita epäasiallisella metelöivällä käytöksellä jossa ei kirosanojakaan säästelty. Järkkyä kuunneltavaa. Meni maku.
Kyllä etelän varikset on isompia häiriköistä jotka saisivat pysyä poissa
Solis sitte laatunaaras vaphaila markkinoila, saakeli ko olisin sinkku niin pistäsin vatsappia.
Jos noin aattelet olet jo pettäny puolisosti.
Antakaa Suvin levähtää välillä. On ansainnut yksityisyyttä työnsä ohessa. Samoin hänen puolisonsa. Luuri korvaan jos seiskasta soittelevat!!
Niin onhan se arka paikka ko ittele ylpeile kolahtaa. Itte on polkunsa hänki valinnu.
Suvila mennee ohi lasten lapsuus eikä pysy ajan kulun perässä jos ei nyt pysähy seuraahmaan jälkikasvunsaki kehitystä välilä. Sitte on myöhästä itkeä ko se aika on ohi.
Miten se meni sitte? Tulikos tästä sinkku, ei ole ollu lehissä mithään.