Onko kenelläkään tietoa mihin voisi ilmoittaa erittäin epähygienisesta kauneushoitolasta? Olen koittanut etsiä mutta en oikein löydä, onko jollain antaa linkkiä? Vai valvooko näitä ylipäätänsä ketään?
Tiedän liikkeen omistajan ja en haluaisi draamaa meidän välillemme joten haluaisin tehdä ilmoituksen anonyymisti. Hän on todella välinpitämätön siisteyden suhteen vaikka hänelle on siitä mainittu.
Välineitä joilla työskennellään ei steriloida oikeaoppisesti, lattiat täynnä roskaa ja imuroitu ties koska, vanhoja ruuan tähteitä siellä täällä, silminnähden likainen matto yhdessä huoneessa, likaisia pintoja siellä täällä. Täällä on oikeasti suuri riski infektioille.
Epähygieninen kauneushoitola
Anonyymi-ap
3
375
Vastaukset 3
- Anonyymi
Älä mene sinne!
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17712370V
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Eiköhän noi kuulu samaan sekalaiseen seurakuntaan,kun parturikampaamot.
Tollaisen voi varmaankin perustaa kuka tahansa,eipä taida mitään ammattitutkintoakaan tarvita.
Naapurissa on.Eko-Luomu-Parturikampaamo-Jalkahoitola-Kynsihoitola.
Kauneushoitola ja kaikkea mikä vähänkin kuuluu tähän gategoriaan.
Tais olla yhdenhenkilön puulaaki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051810
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS541610Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä451270Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231010Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita177875Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13810- 48762
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?16723Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.41678