Vanha videolooppijuoksijan ketju meni lukkoon.
"Onhan hän juossut useita kertoja todistetusti juoksumatolla kympin reilusti alle 40 minuutin ainakin viimeisten 2 vuoden aikana. Eikä nyt näyttänyt olevan yhtään tiukkaa, kun niin keveästi jalka nousi kympin jälkeen"
50m ei tee tiukkaa, sen kun laittaa looppina toistamaan itseään niin menee kymppi kevyesti 35 minuuttiin vaikka joka päivä. Vaatimattomana miehenä ei kuitenkaan viitsi tehdä 30min alituksesta looppia. Vielä ei olla ihan sillä tasolla, kun on kaikenlaisia vaivojakin.
Videolooppijuoksua
9
114
Vastaukset
- Anonyymi
Kenestä on kyse?
- Anonyymi
Lentävän maton ihmemiehestä. Ikäsarjan maailmanennätykset paukkuu videoloopilla.
- Anonyymi
Molari
- Anonyymi
Molari kertoi twitterissä, että nosteli jalkaprässissä 200 kg. Miksi Juha vähättelee asiaa. Mitä on hänen juttujaan lukenut niin todellinen paino on ollut lähemmäs 400 kg.
- Anonyymi
Niinpä niin. Pastori von Münhausenin tarinat ovat jälleen nousuvaiheessa.
- Anonyymi
Yukha ei ole juossut kymppiä milloinkaan alle 40min jos 40min alituksen kriteerinä pidetään sitä että tulos voidaan uskottavasti vahvistaa.
Yhtä ainoata 40min alitusta ei ole tiedossa kuluneen kahden vuoden ajalta matolta, radalta, maantieltä tai maastosta. Eikä myöskään pidemmältä ajalta. - Anonyymi
Jos muuta hän ei osaa, looppivideot osaa editoida niin ettei kymmenen sekunnin välein näy katkosta. Se vaatii osaamista
- Anonyymi
Ukkeli on kehittynyt editoijana sen jälkeen kun jäi kiinni radan varjoista.
- Anonyymi
Tragikoominen kummeli kirjoittaa käyneensä Tinderissä, mutta oli jo arvattavissa, että ei kykene mitään hoitamaan pitkäjänteisesti. Ukko näyttää itseään ainakin kaksikymmentä vuotta vanhemmalta, hengeltään vieläkin pahemmalta. Oli luonnollista, että naiset antavat nopeasti potkut tuolle Munchenhausenille. Niin epätoivoon vajonnut kummeli ilmoitti jo tänään aamulla, että eilen lopetti Tinder-tilinsä. Ei yhtään mitään löytynyt.
Tämä on kerrottu jo monet kerrat, että tuo tragikoominen kummeli on täysin toivoton tapaus ihan kaikilla elämänalueilla. En tiedä yhtään noin huonoa tapausta. Tulisiko jollekin joku vertaistapaus mieleen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Zelenskyi ei suostunut nöyrtymään Trumpin ja Vancen edessä, siksi meni pieleen
Trumppia täytyy imarrella, silloin homma toimii aina. Tähän Zelenskyi ei suostunut.6565160Harmi että
Pidät niin vastenmielisenä. Olen minäkin välissä ollut ihan kamala sinulle ja ihmetellyt miten voit minusta tykätä. Se o202305- 1031494
- 921436
Trump näytti slipoveri-ukolle kaapin paikan!
Slipoveri-ukko Ukrainan presidentti Volodimir Selenskyi meni tapaamaan valkoiseen taloon Trumppia ilman kunnon tuliaisia2041398En rehellisesti usko et oisit
Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos231386Nainen, olet jotenkin lumoava
Katselen kauneuttasi kuin kuuta, sen loistoa pimeässä. Sen kaunis valo on kaunista sekä herkkää ja lumoavaa. Olet naisel681135Näin sinusta taas unta!
Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly81090- 721017
Kun Zele jenkeissä kävi
Enää ei Zele saanutkaan miljardeja ilmaista rahaa niin helposti. Läksyttivät oikein kunnolla pientä miestä ja joutui poi2671015