Et pääse M naisesta koskaan eroon

Pidä se kirjain. Et varmaan muuta uskalla.
9106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuka se M on ja miksi minä en pääse siitä eroon? Kukaan normaali järkinen ei ymmärrä teidän touhujanne talon valtaajat.

Äänestä

No tiedät kuka on ja mikä siinä kiinnostaa.

Äänestä
  • En totta puhuen tiedä kun minä en tunne häntä. No miksi MINÄ en pääse hänestä eroon kun mua ei kiinnosta yhtään. Etkö voi yksin olla kiinnostunut hänestä? Miksi piinaat jotain ihmistä jollain toisella ihmisellä? Et ole silloin aidosti kiinnostunut jos piinaat jotain toista kiinnostuksellasi. Oletko nähnyt minua? :)) Hänellä ei taatusti ole mitään mitä minulla ei olisi.

    Äänestä

Sitäpaitsi en juttele täällä miesten huomiota saadakseni. Minulla on mies ja minua ei kiinnosta muiden kuin hänen huomionsa. Saan häneltä ihan tarpeeksi huomiota.
Jos sinä pidät jostain M naisesta niin se on sinun asiasi. Se ei liikuta ketään muuta.

Äänestä

Mitä tarkoitat "et varmaan muuta uskalla"? Uhkailet naisia niinkuin psykopaatti ja naisvihaaja konsanaan. Sulle on varattuna ihan oma yksityinen tila sitten siellä kuumassa paikassa.

Äänestä

Ei näitä voi miehiksi kutsua eikä naisiksikaan jotka tällaisia tyhjänpäiväisiä aloituksia tekevät. Sinun sanasi kuitenkin huomioidaan jossain tuolla että ne eivät ole siinä mielessä tyhjänpäiväisiä. Kannattaa miettiä kahdesti mitä kirjoittaa toisille. Kaikki ovat ihmisiä joten jos alennat toisen sinutkin alennetaan vielä alemmaksi. Turha puhua näille kuitenkaan kun he ovat "sieltä ".

Äänestä

No menkää nyt nukkumaan kaikki joille kelpaa vaan kaunis nainen. Hyvää yötä.

Äänestä
  • Olen ehkä nähnyt M naiseksi kutsumaasi naista ja ei ole mitään kaunista hänessä minun silmääni. Ei sitten yhtään mitään seksikäs eikä kaunista. Ei mitään kauniita muotoja ei mitään. Minä taas puolestani olen kaunis mutta ja hyvän muotoinen, ihanat tissit ja kaikki ja kasvot ja hiukset niin että mieheni on ihan kreisinä rakastunut minuun ja niin olisi moni muukin mutta kun olen naimisiin mennyt niin olen valintani tehnyt. Ei auta minun vihaaminen asiassa. Parempi on löytää sinunkin onneksi nyt jo muualta. Ei kannata himoita minua. Mieheni ei tykkää vaan pahoittaa mielensä ja minä myös. Kunnioittakaa toisten liittoja.

    Äänestä

Ihan kaunis ole minäkin omalla tavallani niinkuin muutkin ovat kauniita omalla tavallaan. Ei kahta samanlaista. Te ikuiset homppelit naisua kiusaavat poikamiehet joudatte jo nukkumaan ikiunta. Hyvää yötä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pidä se kirjain. Et varmaan muuta uskalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu