Seurustelin aikoinaan..

Anonyymi-ap

Seurustelin aikoinaan yhden hienon tapauksen kanssa. Hän oli hyvin haastava ja oikukas luonteeltaan, mutta osasi olla myös oikein valloittava ja siksi jaksoinkin sitä hetken aikaa. Kerran oli taas riitaa ja hän pyysi heittämään itsensä kotiin, kun oli luonani eikä omaa autoa. Siinä matkan varrella tuli ilmi, että neidillä onkin vähän kiire ja alkoi vielä siitäkin kiukuttelee. Kysyin syytä kiireeseen, mutta en saanut siihen mitään vastausta. Vein hänet kotiin enkä sitä syytä sen ihmeempiä enää ajatellut.

Meni kuukausia eteenpäin emmekä olleet enää yhdessä. Sain kuitenkin ihan sattumalta muuta kautta kuulla syyn hänen kiireelleen ja vähän muutakin. Oli silloin riitailtana pyytänyt jonkun vakiopanomiehen luokseen eikä ollut kuulemma ensimmäinen kerta, kun tämä sonni oli ohikulkumatkalla kassejaan tyhjentämässä.

Josta tullaan siihen etten todellakaan olisi halunnut tietää sitä, vaikka oltiinkin jo erottu. Tuli vähän tyhmä fiilis, kun olin hänet kiireellä kotiin heittänyt panomiehen odottaessa siellä ovella muna pystyssä.

15

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kun olit menossa kotia päin, niin siellä pantiin neitiä suuhun ja pimpsakin venyi upeasti. Kun olit kotona, niin todennäköisesti tuo panomies oli jo siinä vaiheessa käynyt kaikki reiät läpi.

      • Anonyymi

        Huoh, vai että oikein venyi. Taas on nukuttu anatomian tunnilla. Tolla logiikalla ilotytöillä olisi valtavat pimpsat. Ja toinen mielenkiintoinen oletus on, että naisen häppärit alkavat roikkua suuresta seksimäärästä😆Yhtä paljon se pimpsa muuttuu panemisesta kuin suu ja huulet syömisestä. 😁


    • Anonyymi

      Eli joku kolmas henkilö väittää tälläistä. Ja sinä uskot. Hyvä että nainen pääsi eroon noin tyhmästä äijästä.

      • Anonyymi

        Jep! Samaa mieltä. Paljon parempi pano odotti


    • Anonyymi

      "Eli joku kolmas henkilö väittää tälläistä. Ja sinä uskot. Hyvä että nainen pääsi eroon noin tyhmästä äijästä."

      Haha. Joku feministi sai taas tämänkin jotenkin käännettyä miehen syyksi:D Ootte te kyllä melkosia kun kaikki on aina muiden syytä:D!

      • Anonyymi

        En ole feministi. Kiitos kysymästä . En itse usko kolmansien osapuolien sanomisia jos ei ole mitään perusteita. Siis joku syyhän jollakin mustamaalata jälkikäteen exälle. Jos nyt olisi halunnut ns. ystävänä kertoa niin toki olisi sen tehnyt silloin kun väitetty tilanne tapahtunut.


    • Anonyymi

      Mitäs otit jännänaisen.

    • Anonyymi

      Muijalla todennäköisesti massiivinen paska tulossa ja ei kehdannut kaasuttaa sinun seurassa.

      Harkitsitko ikinä tätä vaihtoehtoa? Nainenkin on ihminen.

    • Anonyymi

      "En ole feministi. Kiitos kysymästä . En itse usko kolmansien osapuolien sanomisia jos ei ole mitään perusteita. Siis joku syyhän jollakin mustamaalata jälkikäteen exälle. Jos nyt olisi halunnut ns. ystävänä kertoa niin toki olisi sen tehnyt silloin kun väitetty tilanne tapahtunut."

      Ai niin. Pitäisi olla pikkutonttuna ikkunan takana ottamassa kuva ja todistusaineistoa. Sekään ei sinulle riittäisi kun seuraavaksi kysyisit onko muna varmasti sisällä ja sitten sanoisit, että ei se ole panemista kun kortsu on päällä.

      En yhtään ihmettele minkä takia tämä maa on tässä jamassa kun ihmiset on seonneet ja ihailevat kaikenlaista pskaa. Teeveestä tuutataan panemista, kauneutta, pinnallisuutta, homostelua, lesbostelua ja transuilua. Aivopesu nuoriin toimii täydellisesti ja syntyvyys on pohjamudissa.

      • Anonyymi

        Älä viisastele. Kun itse osaa edes vastata kommenttiin siihen kohtaanmihin kuuluu. Ootko kysynyt asiasta exältä jos noin mietityttää? Sehän laitointa levittää toisista julkisesti juoruja jotka eivät pidä paikkaansa. Miksi minulle pitäisi riittää? Ei ole minun exä. Ja minä kysyisin häneltä enkä täältä jos mulle jotain juoruja kerrotaan hänestä. Minä en ainakaan ole pannut ketään muuta kuin niitä joiden kanssa ollut suhteessa.


      • Ei kannata katsoa telkkaria. En minäkään välitä muotioikuista, mutta itse en kyllä ihastu naisiin rappiollisuuttani, vaan koska ko. ihminen ihastuttaa. En myöskään ole hybridi kiusallani, vaan koska olen. 😊

        Jos joku pikku pallero tai isompikin siitä saa halvauksen, niin so be it.


    • Eipä siitä kannata itelleen mielipahaa ottaa, jos saa kuulla toisen toilailuista jälkikäteen. On vain syytä olla onnellinen, että sai tutustua siihen ihmiseen ja että suhde päättyi ennen kuin oli mitään pysyvämpää yhteistä saatu aikaiseksi.

    • Anonyymi

      Voi porvoon parooni parka niin kovin kovia kokenut vanha mieS

    • Anonyymi

      Nuorena olin niin röyhkeä että olisin voinut noin tehdäkin. Luulin että Jumala on luonut kaikki maailman miehet palvelemaan minua. Kun täytin 30v ymmärsin ettei maailma pyörikään minun ympärillä vaan minä pyörin maailman ympärillä
      -nainen

    • Anonyymi

      Perus lortto niinkuin täällä melkein kaikki asburgerssonit ja muuten vaan kuutamolla olevat😏

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
      Maailman menoa
      17
      5032
    2. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      143
      3685
    3. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      91
      2276
    4. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      135
      1958
    5. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      143
      1915
    6. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      47
      1836
    7. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1600
    8. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1445
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      55
      1236
    10. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      164
      1185
    Aihe