Nimbus 25 tulee markkinoille

Anonyymi-ap

Onko tämä kaikkien aikojen mukavin juoksukenkä? 🏃 Tule Forumin Intersportiin keskiviikkona 1.2. klo 12-20 testaamaan ASICS:in tuliterää GEL-Nimbus 25 -juoksukenkää, jossa hyödynnetään täysin uutta PureGEL™-teknologiaa. Juoksukengän lanseeraustapahtumassa opit lisää kengän upeista ominaisuuksista, ja pääset hakemaan fiilistä tulevalla juoksukaudelle! Ensimmäiselle 150:lle kävijälle on luvassa myös ASICS lahjakassi! 🛍️ Lue tarkemmat tiedot tapahtuman kuvauksesta!

9

919

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Baltsu tekemään raborttia?

      • Anonyymi

        Ei taida ukkoa enää kiinnostaa kurata urheiluliikkeiden käytäviä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei taida ukkoa enää kiinnostaa kurata urheiluliikkeiden käytäviä.

        Ei kai, mutta tässä olisi jutun juurta kun ukolla tuntuu olevan pula juoksuun liittyvistä aiheista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei kai, mutta tässä olisi jutun juurta kun ukolla tuntuu olevan pula juoksuun liittyvistä aiheista.

        Tässä on se ongelma, että monessa liikkeessä on kuvaaminen kielletty, ja siitä voi saada porttikiellon.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tässä on se ongelma, että monessa liikkeessä on kuvaaminen kielletty, ja siitä voi saada porttikiellon.

        Juu. Ei tykkää kauppiaat, että häiriköidään työntekijöitä ja maksavia asiakkaita vlog-puuhilla. Pasi Viherahokin lensi jollakin videollaan ulos kaupasta.


    • Anonyymi

      Joko olette kokeilleet uusia Nimbuksia? Überpehmeät ja joustavat pitäisi olla. Droppikin madaltunut kohtuulliseen kahdeksaan millimetriin.

      • Anonyymi

        Kiinnostava tossu, mutta pohjat eivät sovellu Suomen talveen, Miksi lähes kaikkiin lenkkareihin tulee nykyään vain asfaltilla pitävät sileät pohjat? Pitäisi olla kunnon urat pohjakumissa.


    • Anonyymi

      Nyt on Cumuluskin uusittu superfoamilla. Hintaa maltilliset 160€.

    • Anonyymi

      Vanha aloitus mutta laitan kuitenkin kokemuksia.

      Minulla on tosi leveä ja lyhyt jalka ja niinmpä päätin kokeilla nimbus 25 leveimmällä lestillä eli 4E. Kenkä on oikeasti leveä ja ensimmäiset lenkkarit jotka eivät yhtään purista varpaita sivuilta. Kangas osat ovat erittäin joustavat ja pitävät miellyttävästi jalan liikkumatta kengässä ja kantapään paikallaan. Nivelrikko polvessa edellyttää pehmeitä kenkiä ja nämä kyllä ovat erittäin mukavat mutta kimmoisan tuntuiset askeltaessa. Kengät ovat pohjan paksuudesta huolimatta kevyen tuntiisen ja päkiän allakin on mukavasti vaimennusta. Pohjien kuvio lähes sileä joten saattaa sopivassa tilanteessa olla liukkaat. Kilometrejä vasta takana noin 50. Kaikenkaikkiaan tällaiseen rauhalliseen menoon ja pitkiin lenkkeihin huippumiellyttävä kenkä. Tosin verrokkina 10v vanhat gel 2000 joilla on juostu tuhansia kilometrejä joten ei enää oikein iskussa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      83
      4483
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      3248
    3. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      39
      2904
    4. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      117
      2707
    5. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      16
      2620
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      17
      2549
    7. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      43
      2537
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      113
      2285
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2085
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      28
      1737
    Aihe