Tutustuin työpaikkani kautta aivan mahtavaan nuorehkoon naiseen.
Joka pyörii mielessäni tällä hetkellä älyttömästi.
Olemme paljon jutelleet työn ohella sekä tauoilla. Heti ensimmäisen työvuoron aikana löytyi yhteinen huumorintaju&juttelun aiheita jne.
Yhteys toki löytyy somen kautta.
Hänen kaltaisen naisen edessä "kovakin" kundi jähmettyy.
Hoitoala kyseessä missä työskennellään välillä työpareina.
Hänessä oli yksinkertaisuudessaan tuota "jotain".
Hän on ilonen persoona muun muassa kiltteys avoimuus joka herätti runsaasti mielenkiintoa. Somen kautta huomasin hänellä olevan paljon hyviä ystäviä.
Hän on helposti lähestyttävä työkaveri.
Hän on myös hyvä työssään. Asiallinen muita kollegoita kohtaan, huomioon ottava arvostaa muiden työpanosta.
Tiedän vain hänen olevan itseäni vähän vanhempi. Tuo upea nainen on 28-29v sekä lapsia parikin kappaletta. Itse tällänen perus 24v nuori kundi lapseton. Eikä lapset ole mikään ongelma.
Lähinnä kundina mietin miten lähestyä toista niin ettei toinen pelästy👀.
Kaunis blondi
Anonyymi-ap
1
119
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586632Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3475711Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715345Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1465113Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204360Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463045Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202846Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282657Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32628- 792286