Kävi näet niin , että vaimoni yllätti minut ja äitinsä, eroottisissa puuhissa just huipun hetkellä jonka veimme loppuun.
Eli ongelma on, että vaimoni kertoi haluavansa avioeron tuon asian tultua ilmi ja äitiään ei halua nähdäkkään ja isänsä ei tiedä koko jutusta mitään ainakaan vielä.
Voiskohan käydä niin, että jos vaimoni ja minä eroamme, ja appeni eris hänkin, niin minä ja anoppi mentäiskin yhteen ?
Mitä tehdä
11
1430
Vastaukset
- Anonyymi
Sonni! Toivottavasti menetät molemmat, sekä vaimosi, että appesi.
- Anonyymi
Tuo on kyllä aika kamala kohtalo vaimollesi. Miehiä nyt aina saa uusia. Mutta äitejä ei ole kuin se yksi monesti. Eikä sitä kukaan korvaa.
- Anonyymi
Mies viha se jaksaa kukoistaa, ja vastuut on aina mihellä , hmm, eikös toi anoppi ( rikos kummpanina ,, olekkaan tasavertainen ton mihen kanssa jakaen vastuut yhdessä?
- Anonyymi
Ai, nyt yhtäkkiä tyttöystävä on muuttunu vaimoksi, saitte vissiin ne asumiskulutkin sovittua, eiks joku sun vaimo kuollutkin jossain tässä välissä ja herännyt henkiinkin ja miehes osteli jotain homokasetteja.......aikamoinen fantasiamaailma sulla on.
- Anonyymi
Omia kieroutuneita juttujas noikin vaan on.
- Anonyymi
Hyvä tarina, mutta väärällä sivustolla....
- Anonyymi
Eihän tuossa mitään ihmeellistä ole. Mikäs mies se sellainen joka ei anoppia kiksauta. Minä hoitelin aluksi vaan anoppia, sitten huomasin tytönkin kiinnostuksen. Vuosi oltu nyt naimisissa. Silti käyn anopilla kerran viikossa. Antaa paremmat kyydit kuin tytär
- Anonyymi
Perushuttua palstafantasioinneissa
- Anonyymi
anoppi ei tuu raskaaksi ja vapautunut nauttiin ja kyyti on sen mukaista joten anoppit on jees.
- Anonyymi
Vanhemmalla on aina vastuu. Anoppisi selvästi huijasi sinut vuoteeseen luvaten erota ja mennä kanssasi vihille. Voit tehdä rikosilmoituksen kajoamisesta nuoreen henkilöön.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?843402- 252014
- 1941924
PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3411316Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell841279Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale891137- 82923
Varoitus kyläläisille Suomussalmella
Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo12915Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.23845Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha61790