Sivusta. Ajoin algoritmit, tilastolliset mallinnukset sun muut epävarmuustekijät huomioiden huippuedistyneeseen, yksityiskäytössäni olevaan supertietokoneeseeni. Sain juuri tutkimukseni tulokset. Disse on sama käyttäjä kuin simiti. Rinssi on sama asia kuin kynis ja randomin suhde edellä mainittuun käyttäjään on kisälli-oppipoika seksuaalisuusoppineisuus. Keitäs muita täällä oikein liikkuu, keihin voin soveltaa tekoälyavusteisia syvyysanalyysejani :)? En ole hullu, enkä edes häiriintynyt 🙂.
Lisäanalyysia palstalaisista
Anonyymi-ap
755
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Et sä disse/simiti/viinamies/rinssi/kynis siihen mitään supertietokonetta tarvitse tietääksesi mitä hahmoja kirjoittelet.
No tämäpä juuri, että tämä oli aika surkea yritys mainostaa omia luonnoksiaan
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17728944h
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Saako hullujenhuoneella käyttää tietokonetta? Unohtu vielä et toi mieheksi luulija on röllitär 🦧
Juuri näin... Lääkkeiden vaikutus tainnut lopahtaa yön tunteina.
Mihin jäi lisäanalyysi naisoletetuista nikeistä? Ovat naishahmot liian vaikeita algoille?
Simiti on tosiaan sama kuin viinamies. Miesoletettujen ajattelumaailma noudattaa putkiaivoista lineaarikäyrää mutta naisten ajattelu on mutkikkaampaa, niin siksi epävarmuutta esiintyisi liikaa naisanalyyseissani. Nainen on oikukas ja petollinen olento 😘.
Aivan pieleen meni. Hanki elämä. Älä kuvittele.