Koira on uskollinen ja pysyy aina mukanasi toisin kuin mies joka voi pettää ja karata toisen nartun mukaan koska tahansa.
Hankkikaa naiset koira
Anonyymi-ap
969
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mä kun olen ajatellu, että en ota enää koiraa, jahka nykyisistä aika jättää. Ei kylläkään ole koskaan ollut miestä, jolla olisi karkailutaipumuksia. Toisella koiralla sen sijaan nuorempana oli vähän sellaista taipumusta, kun oli juoksua pukkaamassa. Sen kanssa sai olla tarkkana, ettei neiti häivy rimpsalle.
Koira voi todellakin tuottaa sinulle orgasmin nuoleskelullaan vaikka joka päivä . Suosittelen kokemuksesta , pöksyt vain pois ja hauva hommiin . Ihanaa
Karsea ajatus. Koiran kieli on ihan jumalattoman karhea, kun se nuolee ihan kättäkin. En ikinä päästäisi moista hiekkapaperia intiimialueille.
Nämä piskit ja katit syövät valtavan määrän maailmalla lihaa ym. Suomessakin, noin viidennes peltopinta-alasta lihantuotannosta, menee näiden ruokkimiseen. USA:ssa 25 % sikäläisestä lihantuotannosta. Näille kyllä ruokaa riittää, muttei kaikille ihmisille.
Hyvä teksti, josta pitäisi puhua enemmän.
Koirat on ihania mutta itselleni en ottaisi koiraa.
Koiraan menee todella paljon rahaa ja joka paikkaan ei voi mennä koiran kanssa.
Monet ovat allergisia eläimille ja muutenkin vastuuttomat koiranomistajat aiheuttavat sen, että yhä useammat ihmiset eivät tykkää koirista.
Miksi ottaa koira, jos se joutuu olemaan kauan aikaa yksin tai ei jakseta hoitaa sitä kunnolla?
Mun koirani syövät ihan vaan ihmisen ylijäämää. Esimerkiksi ostan kokonaisen kalan ja keittelen perkeet koirille sapuskaksi.
Ihmisiä nyt on muutenkin jo ihan liikaa. Syökööt afrikassa, kiinassa ja intiassa vaikka kiviä, kun eivät älyä rajoittaa syntyvyyttä.
Koiratkin karkailee nimittäin tänään olin meren rannalla ja näin koiran juoksevan meren jäällä. Se tuli ensin laiturien suunnasta ja pyöri siinä jaloissani vähän aikaa ja sitten juoksi sellaisen maakaistaleen niemenkärjen yli toiselle puolelle meren jäätä. Se kiersi sulat kohdat 200 metriä rannasta ja meni suntin toiselle puolelle. Siinä on sellainen pieni suntti josta menee veneitä kesällä. Sitten tulikin koiran omistajat pian ja kyseli olenko nähnyt koiraa. Sanoin että tuonne se meni, omistaja siitä huusi ja pian se tuli toiselle puolelle rantaa, siinä oli vaan noin 15 metriä kapea suntti sulaa vettä. Koiran omistaja lainasi rannalta jonkun veneen ja haki koiran.
Mun akalla oli melkein aina juoksut päällä,narttu karkaili ja oli reissussa ueamman päivän.