Äteritsiputeristilautatsibaari lopetti aiemmin. Onko Sallassa enää mitään pubia tms?
Kapakkaa enää Sallassa?
10
1434
Vastaukset
- Anonyymi
Kaappijuoppoja koko kylä täynnä.
Sunnuntaina sitten mennään kirkkoon pönöttämään nenä punaisena ja ollaan niin olevinaan. - Anonyymi
Kuten edellä todettiin, öyhöttäjien saastuttamassa kylässä, kuppiloihin ei voi mennä tapaamatta sallalaista öyhöttäjää eli persua. Pääosin alkukuusta, jolloin öyhöttäjien sosiaaliset uudet laukeavat!
- Anonyymi
Katkera kepulainen rapulapäissään taas näköjään avautuu.
Kerrohan vielä ettei Lintilä sitä meemiä lähettänyt, persujen tekosia sekin.
- Anonyymi
En tiijä mutta kalijaa ja viinaa tässä kylässä myydään valtavasti
- Anonyymi
Vassarit juo päntiönä KELA:n kustantamaa kalijaa ja muut välillä itse ansaitulla rahalla ostettua viinaa.
- Anonyymi
Uusia kuulemma tulossa.
- Anonyymi
mitä ne toimittaa
- Anonyymi
Tämä sivu taisi olla huuhaan ukkojen jokellusta.
- Anonyymi
hautuu maa pub sinne mee
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073