Atopik tuotteet ?

Anonyymi-ap

Atopik tuotteita käyttävät / käyttäneet kokemuksia, vinkkejä ?
Kalliita ovat mutta kannattaako maksaa ?

9

4543

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kalliita? Ei minusta! Mutta riippuu tietysti kunkin omista tarpeista ja kukkarosta, mistä kannattaa maksaa mitäkin.

    • Anonyymi

      Ovatkohan kuinka laadukkaita ? Riittoisia ?

      • Anonyymi

        Laadukkaita ovat! Riittoisuus riippuu sinusta.


    • Anonyymi

      Päätin nyt vihdoinkin testata tätä sarjaa, tilasin sensitive sarjaa suihkutettavan kasvovesisuihkeen sekä sensitive 24 h rauhoittava kauravoide. Aloitan noilla ja jos tuntuu sopivilta, voin tilata putsaria jne…
      Toivottavasti ovat hyviä!

    • Anonyymi

      Minulla epäilynä rosacea ihottuma, mietinkin tuota Atopik sarjaa. Siinä on sensitive 24 h voide mutta muös erikseen rosacea voide, onkohan niissä mitä eroa?

    • Anonyymi

      Onkohan nuo Atopik tuotteet kuinka ”hajustettuja” ?
      Usein vaikka sanotaan et on hajusteeton, niissä on joku sivuhaju. Joko yritetään peittää jonkun aineen hajua, tai sitte sanotaan että esim. kaura tuoksuu ihanalle, kuten tässä sanottiin. Mutta kuinka väkevä tuo haju on ?

    • Anonyymi

      On hirveän voimakkaasti hajustettuja! Ainakaan minulle ei sopinut vaan ärsytti entisestään!

    • Anonyymi

      Tuotteet ovat laadukkaita ja kohtuuhintaisia. Kun tuote on sinulle ennestään tuntematon, se olisi viisainta hankkia ensimmäisellä kerralla apteekista. Silloin saat asiantuntevaa neuvontaa tuotteista, niiden ominaisuuksista ja sopivuudesta juuri sinulle. Saatat saada kokeilunäytteitäkin. Sopivuus voi silti olla yllätys, mikään laadukkainkaan tuote ei ole paras ihan jokaiselle. Elämä on jännittävää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      43
      2130
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      171
      1893
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1310
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1150
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      942
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      899
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      849
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      836
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      772
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      691
    Aihe