Mistähän tuo johtuu? Onko tietoa?

Ei normaaleja rakkauden ikävän tms. elementtäjä näy ei kuulu tänne.
Huolestunut Sisko.
861
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Elementit puuttuvat

Äänestä
  • Elementit on pöksyissäs

    Äänestä

Missä on vika?

Äänestä
  • En ole ihan varma, ehkä vika on turbulenssissa

    Äänestä

Niin tätä kysytään

Äänestä
  • Niinpä näkyy

    Äänestä

Kysymys otsikossa

Äänestä

Kuka sinua kotisi tulee hakee? Kun ei tiedä olet olemassa!Jos jotain mennyttä kaipailet,hän ei pitänyt yhteyttä.Johtu sitä on unohtanut sinut.On uussi suhde elää täyttä elämää.Kanattaisi sinunkin jatkaa matkaa ja jättää taakse kaipailu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei normaaleja rakkauden ikävän tms. elementtäjä näy ei kuulu tänne.
Huolestunut Sisko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu