Veikkaavat kovasti Loreenia voittajaksi. En tie miksi mutta itselleni tulee mieleen Ahmanet. Mut aika kova pala tulee olemaan.
Uuh, voittaako Ruotsi taas viisut?
12
748
Vastaukset
- Anonyymi
Ruotsissa valitaan vasta 11.3 viisuedustaja.
- Anonyymi
Surkeaa jos maa voittaa kuten Ukraina vimeksi sodan takia, musiikkikappalettahan siinä pitäisi äänestää, mutta raadit äänestää miten satrtuuja valitettavasti myös naaåurimaat toisiaan. Toivottavasti edes Suomen raati lakkaisi antamasta Ruotsille isot pisteet kappaleesta riippumatta.
- Anonyymi
Toivottavasti ei! En ymmärrä hehkutusta Loreenin ympärillä, en ole koskaan ymmärtänyt. Mutta toisaalta en pidäkään täydelliseksi tuotetusta ja hiotusta musiikista ja esiintymisestä vaan arvostan enemmän aitoutta ja pientä karheutta.
- Anonyymi
Lattea biisi.
- Anonyymi
Kiana oli hyvä. muut svedujen ehdokkaat ei ole sytyttäneet
- Anonyymi
Ruotsi voittaa, koska sillä on enemmän vaikeuksia Turkin kanssa ja Suomi tulee toiseksi.
- Anonyymi
Turkkilaiset(kin) tykkää kommenttien mukaan eniten Käärijästä, joten Suomi voittaa :)
- Anonyymi
Ei kyllä pitäisi voittaa. Ei mielestäni kovin kummoinen kappale ole Ruotsilla nyt.
Jos Loreen on kerran aikaisemmin voittanut hyvällä kappaleella, ei se tarkoita sitä, että hänen pitäisi voittaa huonollakin. - Anonyymi
Ruotsille suokin voiton mieluusti, koska maa maa panostaa paljon kisailuun. Ruotsilla on vahva musiikillinen matka. Loreen on taitava ja svedut hallitsee asian.
- Anonyymi
Ruotsille ei suo voittoa, koska maa on aina ennakkosuosikki vaikkei kappaleita tai edustajaa ole edes julkaistu. Ruotsilla on tällä kertaa erittäin heikko kappale, eikä esittäjäkään tee mitään vaikutusta.
Ruotsi hallitsee myynnin vaikkei laatu usein olekaan hyvää. Raadit taas "asiantuntijoina"äänestävät erittäin paljon ristiin, pitäisikin käyttää pelkästään teleääniä. - Anonyymi
Politiikan huumassa taas veisataan viisuja?💩
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!3652158- 571608
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?1581236Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi2771159Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal67949- 86925
Varkaita kuhmossa
Miksi kuhmolaiset ei tee mitään varkaille ja huumehörhöille, teloittaa pitäisi kaikki.33883Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-112860Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks11857K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali8836