Onko kokemusts kellään sopiiko sheavoi tai tuotteet missä on sheavoita rosacea iholle ?
Sheavoi ja rosacea ?
3
818
Vastaukset
- Anonyymi
Mun mielestä ei, koska vahamaiset ei sovi ruusufinniin ja sheavoi on vaha oikeestaan. Näin mulle on sanottu, en sitten tiedä onko totta.
- Anonyymi
Itselläni ruusufinni paheni, kun kokeilin sheavoita sekä myös öljyt pahensi sitä.
Jostain luin , että ruusufinniin pitäisi käyttää kevyitä voiteita jotka myös kosteuttavat reilusti. - Anonyymi00004
Suomesta löytyy jos jonkinmoista luonnontuotetta yksityisiltä yrittäjiltä, mutta myyntikanavat ovat itse tekijöillä monesti todella rajalliset. Lisäämme Porokorun verkkokauppaan kotimaisia luonnontuotteita koko kansan saataville, sekä muita pohjoismaalaisia luonnontuotteita ja joitakin Euroopan alueen luonnontuotteita. Valikoimassamme mm. monitoimibalsamia, vartalobalsameja, kynsibalsameja, monitoimibalmia, kasvoöljyjä, puhistusvoiteita ja kasvokuorintatuotteita. Tuotemerkkejä mm. Usva Cosmetics. Tule tutustumaan tuotteisiin, millä saat kasvot, kädet ja ihon terveemmäksi ja kauniimmaksi.
www.porokoru.com/collections/luonnonkosmetiikka-luonnontuotteet
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522308- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä481367Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647