Sinkissä kasvanut

Anonyymi-ap

Tämä vihreiden puheenjohtaja ei tiedä mitään luonnosta. Mikä oon yleisin alkuaine tai kansalliskasvi, ei hajuakaan. Tällaisia ministereitä meillä.

4

532

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Helsingissä kipattu tänäkin talvena jätettä mereen yli 1500 kuormaa. Eikö kukaan ole huolestunutItämeren tilasta? Missä ovat vihreät,? Lappia tullaan suojelemaan, tätä vaan ihmettelen. En saa pestä asunnollani autoa, koska vaati öljynerotuskaivon ettei mereen mene saastetta. Eiköhän ole aika äänestää puoluetta joka on suomalaisten kannalla. Kehäkolmosen ulkopuolellakin on elämää, uskokaa piiperöt tämä.. Olisin mielelläni käynyt vihreiden Ohisaloa jututttamassa mutta ei lappi kiinnostanut.

    • Anonyymi

      Ohisalo oli ehkä liian vähän koydyyden kanssa tekemisessä vaikka köyhyystutkija olikin ennen puheenjohtajuuttaan.

    • Anonyymi

      😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

      😍 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    • Anonyymi

      Öljylämmitys kielletään viiden vuoden päästä ,että maailma pelastuu. Se vaan tarkoittaa autiotaloja lisää ja kummituksille töitä. Lentomatkailun ei puututa kun pitää käydä kaukomailla rentoutumassa. Törkeää!!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      355
      1075
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      738
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      686
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      578
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      48
      571
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      533
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      471
    9. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      461
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe