Voiko naisesta

Tulla lesbo jos komea top 10 mies ei olekkaan täydellinen loppuelämän mies naiselle ja nainen pettyy sitten ja alkaa tykkäämään naisista kuten Kiira korpi on tehnyt?
968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei, jollei taipusta ole jo valmiiksi olemassa.

Äänestä

tulee transu

Äänestä

Eipä ole tuollaisilla jutuilla siinä merkitystä kyllä.🙂.

Äänestä

Ei voi. Seksuaalinen orientoituminen on jo ihmisessä itsessään. Sisäänrakennettu kokonaisuus. Siihen ei vaan yksi aamu herätä ja POKS! nyt päätän olla sitä tai tätä.
Itsetutkiskelua ja omaa sisintään kuunnellen tuo(kin) avautuu aikanaan.

Äänestä

Palstoilla kukaan ei pelastu turmeltumiselta. Mainosmaailma pitää homosta huolen.

Äänestä

juuri näin on tapahtunut.

Äänestä

Miksi Kyselet jatkuvasti niin nuori on.

Äänestä

Kansikuva matskulla on ihan oma tarkoituksensa tässä maailmassa.
Lesboksi varmaan voi muotoutua rakastumalla eikä siihen tarvita dressman tyyppejä. Onko se sen vaikeampaa.

Äänestä

Usein kuulemma tuohon havahtuu, kun ihastuu saman sukupuoliseen. Tuntee romanttisia tunteita ja haaveilee, näkee 😍 päiväunia. Tuntuu, että on ihan hulluna toisesta. Seisosko päällään vai käsillään, sillä jaloillaan ei meinaa pysyä.

Niin minäkin heräsin ihastumisen myötä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tulla lesbo jos komea top 10 mies ei olekkaan täydellinen loppuelämän mies naiselle ja nainen pettyy sitten ja alkaa tykkäämään naisista kuten Kiira korpi on tehnyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu