Kuntapolitiikka pilalla

Se on tuo Seppäsen Sara liian hyvän näköinen persuksi.
Eikö sitä saada mitenkään liittymään Vihreisiin???
Persujen kuuluu olla vähän vähemmän kauniita ja vähän yksinkertaisia. Ei niitä muuten tunnista persuiksi.
9148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jos se on opettaja ja työssä niin miten ehtii kampanjoimaan arkena työaikaan? Tänään oli lehdessä ilmoitus ja näkyy kiertävän lähikunnissa keskellä päivää pitkin viikkoa. No, siinäpä reissatkoon, en minä sitä äänestä kuitenkaan.

Äänestä

Missä se lapin kansan kirjoitus missä puhui maahanmuutosta.
Silloin kun oli kokkoomulainen
Miksi kirjoitti niin

Äänestä

On se tosi hyvän näköinen. Kyllä persun pitäisi olla persun näköinen eikä missin.

Äänestä

Missi ratsastaa nyt persujen kiesillä ja loikkaa sitten Arkadian mäellä pois?😂🤣😭

Äänestä
  • Toivottavasti loikkaa vihreisiin. Vihreät on viisaita.

    Äänestä

Noh, katotaan montako vaalia menee vanhalla kuvalla....

Äänestä

Ei tulla valitu vaha aani

Äänestä

Uuuh kulla Manu tukata Sara soomi naane blond.

Äänestä
  • Ensi vaaleissa on aika valita yrittäjä isänmaallisen ehdokkaana PS+KOK yli puoluerajojen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se on tuo Seppäsen Sara liian hyvän näköinen persuksi.
Eikö sitä saada mitenkään liittymään Vihreisiin???
Persujen kuuluu olla vähän vähemmän kauniita ja vähän yksinkertaisia. Ei niitä muuten tunnista persuiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu